[NWN1] [Pomoc] Problem z uruchomieniem Nwn

A więc tak. Zainstalowałem sobie NWN (oryginalne). Włączam grę, pojawia sie okienko z okiem i gra się nie chce uruchomić. Tak miałem na początku, ale potem coś się stało, że gra działała, ściągałem update itp. Dziś postanowiłem zrobić reinstal na inny dysk. Jako że sytuacja nie uruchamiania się gry nie była mi obca, postanowiłem uruchomić kompa, a tu nic. Gra nadal nie działa a na dodatek nie mogę zrobić update tym programikiem. Mam łatkę v1,26 PL. Teraz nie mogę w ogóle grać .

Bądźcie tak dobrzy i pomóżcie jakoś

Miałem podobną sytuację, tylko obszar mi się nie chciał wczytać..... Ściągałem łatki, reinstalowałem grę i.t.p i sobie nie pograłem w NWN ;( Szkoda....
Sprobuj odpalić u kogoś na PieCu. Jeżeli tam tez nie będzie chodziło, to masz prawdopodobnie zrąbaną płytkę. Zarejestruj grę na gram.pl i będziesz mógł ją wymienić. Oczywiście musisz pokryć 16 zł za przesyłkę. Ale przynajmniej sobie pograsz


Tonari no Totoro!
Cud się stał. Program aktualizacji plików zadziałał. Ściągnąłem sobie łatkę v1.66 PL i wszystko śmiga. Najwyraźniej te łatki mają coś w sobie takiego, bo ja mam płytkę do gry piracką, a resztę oryginalną.

Temat do zamknięcia.

BTW: Dzięki, że chcieliście w mniejszym lub większym stopniu pomóc

← Neverwinter Nights
Wczytywanie...