O tym jak GameExe zawładnęło światem

Cytat

Gdyby tylko więcej użytkowników z nowo zarejestrowanych odwiedzało i postowało u nas regularnie to byłoby wspaniale.


Tu także jest lepiej. Coraz rzadziej zdarza się tak, że user tylko się zarejestruję i nic nie napiszę. Dosyć często ktoś coś dorzuci (niewiele, bo niewiele ale zawsze) do jakiegoś tematu. No i jest więcej ludzi, którzy regularnie postują. Nie tak jak kiedyś gdy było nas 7-8 i były poruszanych pięć tematów na dzień.
Odpowiedz
Kwestia niepostowania wraca z każdą rocznicą... A nam jakoś postów przybywa, a nie ubywa .
Odpowiedz

Cytat

Został nim medivh131.


Hehehehe. Nom, to dobry znak


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zmieniłem nazwę tematu. I to nie jest prowokacja pana Trollisha.

[Dodano po chwili]

Tia, zupełnie jakby jeden wariat o takim nicku nam nie wystarczył. Chociaż ja też się doczekałem sobowtóra na krótko.
Odpowiedz
Czemu tak nisko celujemy? Oo Nie lepiej wszechświatem?

[Dodano po chwili]

Cytat

Tia, zupełnie jakby jeden wariat o takim nicku nam nie wystarczył.




Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak dla mnie to forum jest naprawdę fajne, jego zaletą jest spora liczba aktywnych i doświadczonych graczy i to jest chyba fenomen tego forum, że każdy może znaleźć tu pomoc, kiedy ma problem w grze, lub po prostu o niej pogadać z innymi fajnymi osobami
P.S:
Jest nas 3,650

Odpowiedz

Cytat

że każdy może znaleźć tu pomoc, kiedy ma problem w grze,

Tiaaaa... każdy może znaleźć odpowiedź na dręczące go pytanie, w większości zadają je osoby które zadają tego jednego posta i nigdy nie odpowiadają na odpowiedź (znaczy czy im się udało). I to jest głównie zasługa że:

Cytat

Jest nas 3,650

Ale zawsze jest to coś do chwalenia .
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia sob, 02 lut 2008 - 18:13 napisał

Jak dla mnie to forum jest naprawdę fajne, jego zaletą jest spora liczba aktywnych i doświadczonych graczy i to jest chyba fenomen tego forum, że każdy może znaleźć tu pomoc, kiedy ma problem w grze, lub po prostu o niej pogadać z innymi fajnymi osobami
P.S:
Jest nas 3,650



Zgadzam się z sosną
Jednak niektórzy użytkownicy robią tutaj konta i nabijają średnio 3 posty(to jest jedyny minus forum a reszta to plusy)
Odpowiedz

Cytat

Jednak niektórzy użytkownicy robią tutaj konta i nabijają średnio 3 posty(to jest jedyny minus forum a reszta to plusy)


Pokaż mi jakieś forum gdzie tak nie jest


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Jednak niektórzy użytkownicy robią tutaj konta i nabijają średnio 3 posty(to jest jedyny minus forum a reszta to plusy)

Właśnie o to mi chodziło trzy posty temu, chociaż zawsze lepsi są ci którzy zakładają konto i nie piszą ani jednego posta .
Odpowiedz
Na wielu forach jest tak, że wymagana jest rejestracja, żeby zajrzeć na ciekawsze działy

Odpowiedz
Tak, ale z tego co wiem tu tak nie ma (i dobrym chyba pomysłem było by to zmienić ), poza tym są też takie fora na których w niektóre działy można wejść po napisaniu iluś tam postów (to też dobry pomysł ).
Odpowiedz
[ironia]Kapitalny pomysł Diego. Po prostu kapitalny. Masz jeszcze jakieś w tym stylu? [/ironia]

Jedną z rzeczy, które zawsze były oczywiste na GE było udostępnienie wszystkich tematycznych forum gościom. Nikogo nie chcemy zmuszać do rejestracji tylko po to by mógl coś zobaczyć czy napisać choć słowo. Niestety na innych forach ludzie są leniwi i wprowadzają takie genialne systemy i zapewne większość ludzi myśli, że u nas też jest taki wymóg.

Ile razy mnie krew zalewała jak chciałem się o coś na szybko zapytać na jakimś forum, a musiałem czekać parę godzin na mail aktywacyjny...
Odpowiedz
Takie coś zmniejszyłoby naszą "oglądalność" i nic by nie dało bo po co nam 5 tysięcy nie piszących "użytkowników"

Odpowiedz
No i kolejna rocznica
Ponad 80,000 postów-jest co świętować
Odpowiedz
Jak do kwietnia załatwimy 6k postów to będzie znacyzło, że w przeciągu roku podwoiliśmy ich liczbę .
Odpowiedz
Z double'owało Ci posta Ekhtelion. Dziwne, już drugi raz się z czymś takim spotykam.
6k postów w ciągu miesiąca. Ładne marzenie, które może się okazać realne.
Odpowiedz
To raptem dwieście postów dziennie. Nie powinno być problemów.

[Dodano po chwili]

No to właśnie machnęliśmy 850 postów w dwa dni.
Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...