[GW2] Idziemy na żaby?

To wersja druga tematu, który w pierwszej części GW (na tym forum!) nie cieszył się zbytnią popularnością.

Dwa dni temu dorwaliśmy z Tajskim wreszcie nasze kopie GW2, obu nam zresztą stuknęła już ponad doba na grze, więc chyba nas wciągnęło.

Temat jest po to, żeby się spytać, czy gracie, gdzie gracie i jeśli gracie, to czy się gdzieś z nami nie poszlajacie, o.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Aurora Glade, w gildii Immortal Fire. W zasadzie robię Daily oraz dungi, bo zbieram tokeny na armory. TA, AC, CoF. Przymierzam się do SE, poznaję też HoW.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No my gramy na Fissure of Woe. Mimo, że ponad doba gry to jeszcze nadal poznaję grę. Miło się pyka, ale chętnie możnaby pobujać w szerszym gronie. To co? Ktoś idzie na żaby?
Odpowiedz
Generalnie największa społeczność polska gnieździ się na Blacktide i Underworld. Takie info
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Ej! Do dungeonów nie trzeba być na tym samym serwerze. Możemy się zebrać w jakiegoś parcioszka i skoczyć na jakieś explo (CoF p1? ).

Jakie macie nicki/imiona postaci, żeby dało się Was wciągnąć do kontaktów?
Odpowiedz
Tak, można być na rożnych serverach tego samego regionu. Ale gracz NA nie może grać z graczami z EU.

Jeżeli ktoś gra na NA to zapraszać, dodawać: Crushnik.2163

Ja gram na Jade Quarry.
Odpowiedz
← Guild Wars

Idziemy na żaby? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...