[DA1] Gdzie jest Oghren ?

[font=\"Georgia\"]Witam.Gdzie spotkam Oghrena ? Podobno spotyka się go zanim wejdzie się na Głębokie Ścieżki,ale ja tak nie mam.Nawet weszłam już na nie,a po Oghrenie ani śladu.Co jest ? Coś źle zrobiłam ? Mam już misję o Brandzie \"\"[/font][font=\"Garamond\"]Pomóżcie,proszę\"\" [/font]
Odpowiedz
Oghrena spotyka się właśnie przy wejściu na Głębokie Ścieżki, gdy wybieramy się po Brandę. Jeśli go tam nie ma... to znaczy, że jest to błąd gry.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia czwartek, 15 listopada 2012, 18:27 napisał

Oghrena spotyka się właśnie przy wejściu na Głębokie Ścieżki, gdy wybieramy się po Brandę. Jeśli go tam nie ma... to znaczy, że jest to błąd gry.

Tak,nie ma Masz jakąś rade ,co mam teraz zrobić?
Odpowiedz
Ja mam, nawet kilka :
- spróbuj wczytać stary stan gry przed misja o Brandzie
- jeśli to nie pomoże spróbuj przejść bez niego może w którymś momencie się pojawi
- a jeśli to też nic nie zadziała to zagraj od nowa (jeśli nie jesteś daleko), lub zagraj od nowa na próbę żeby sprawdzić czy będzie.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Na pewno jest tak, że jeśli nie weźmie się ze sobą Oghrena na Głębokie Ścieżki, to będzie jeszcze jedna szansa, by go zrekrutować. Poszukaj go również w dwóch miejscach w Orzammarze, w których występuje:
1. W karczmie
2. W Diamentowym Zakątku, niemalże przy samym wejściu
Odpowiedz
[font="Lucida Console"]Myślałam też nad dodaniem Oghrena do grupy poprzez kod.Ale czy warto ? [/font]
Odpowiedz
Spróbuj najpierw wczytać save'a tak jak polecił Alter. Albo go poszukać we wskazanych wyżej miejscach.
Odpowiedz
Na pewno będzie w karczmie. O ile pamiętam, stworzy nam tam wspaniałą okazję do radosnej bijatyki
Odpowiedz
← Dragon Age

Gdzie jest Oghren ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...