[BGII] Import Postaci

Może autorzy w ten sposób chcieli zmniejszyć te 120 ph. Uznali, że to za dużo, lub gdzieś w skryptach nie przewidzieli tej sumy. W końcu to może być zwykły bug. Co poradzić. Może trzeba spaczyć grę, poszukaj jakichś paczy.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Ok dzięki. Może to też wina tego, że BG1 mam nieorginalne, mimo wszystko poszukam pacza.
Odpowiedz
A mozna jak przejde tron bhaala wrocic na wybrzeze mieczy?
Odpowiedz
@Gość_Ijkkl
Można importować postacie z BG do BG2 oraz z BG2 do BG.
Przy czym nadal działa to najlepiej, jeśli masz obie wersje Enhanced Edition, ponieważ obie działają na tym samym silniku. Dzięki czemu, jeśli zaimportujesz postać z BG2 do BG1, nawet po przejściu Tronu Bhaala, zachowa wszystkie umiejętności/odporności nabyte - piekło, Twierdza Strażnika - ale nie umiejętności wysokopoziomowe - Młyniec, 10-poziomowe zaklęcia itd.

Jeśli chcesz grać w ten sposób, polecam zainstalować mod Tactics lub zagrać w trybie Dziedzictwo Bhaala - który jest piekielnie trudny nawet na tak potężnej postaci - inaczej będziesz uśmiercać większość przeciwników jednym uderzeniem.
Pamiętaj też, że importując postać z BG2 do BG, większość twojego ekwipunku się nie zachowa.
Nie wiem też, czy w przypadku BG:EE nie został zdjęty limit poziomów - być może 30-poziomowy mag będzie mieć rację bytu.

Jeżeli zależy ci na tym, żeby grać potężną postacią w BG/BG:EE, zainstaluj mod Tweak Pack:
https://www.gibberling...tweaks/tweaks/
Ma on możliwość zdjęcia ograniczenia limitu poziomów postaci (woj/mag/łotr na poziomach 30/30/30 i wyżej) i/lub podniesienia limitu poziomu postaci do 50.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Import Postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...