Wartin

Ze każdy (no dobra prawie każdy) zakłada temat o sobie postanowiłem załorzyc temat o mnie. Pytajcie a odpowiem.
Odpowiedz
Dobrze młody, tu była jakaś złośliwość odnośnie Twojej ortografii, ale stwierdziłem, że zrobiłem z siebie jakiegoś buca i ją usunąłem. Popracuj trochę nad tym, ok?

Ps. Zacznij od korekty ksywy.
Odpowiedz
A co ci się niepodoba w moim nicku?(błędy poprawiłem)
Odpowiedz
Może to, że Wędrowiec się pisze przez ę. Tak bym strzelał.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Drodzy Państwo! Strzał był celny, Hassan wygrywa główną nagrodę!

Cóż to będzie? Rozcinam kopertę, wyciągam złożoną kartkę i... Tadam! Zyskałeś ucznia. Możesz teraz podążać przez wieki za Wędrowcem, w drodze ku jego ortograficznemu oświeceniu.



Ps. Bez błędu ksywa będzie ok.

Ps. 2.@below. Jak chcesz, Wieczny pasuje do klimatów serwisu, po prostu na przyszłość bądź świadom swoich ograniczeń i pilnuj się!
Odpowiedz
Znam użytkownika co ma nick Jakób. Chyba że tak się pisze . Ale zmieniam nick. (jesli mi się uda...)
Odpowiedz
Akurat ten konkretny Jakób wziął swój nick od nazwiska, ale to postać z zamierzchłych czasów GE (a właściwie Królestwa cRPG)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No i zmieniłem nick teraz się do niczego nie przyczepicie.

Ps. Przyznaje nie jestem dobry z polskiego.
Odpowiedz

Cytat

teraz się do niczego nie przyczepicie.


nie jestem*

Ha!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Masz, teraz wszystko jest dobrze, ale weżcie pytajcie!
Odpowiedz
Wartin, Martin.
Czy masz karty?
Ależ ten róg jest oddarty!
Wartin, Martin.
Porfirion twym sumieniem
A ja twym zbawieniem.
Wartin, Martin.
Kim ty jesteś?
Powie Wieczny Wendrowiec.
I bukowiec.
Odpowiedz
Moje ulubiome gry... no chyba Gothic 3 (w inne jeszcze nie grałem, ale będę miał Gothic 2 i 1
Minecraft, Worms 3D i sieciowa Metin 2.


Tak wiem, że mało, ale to nadrobie!
Odpowiedz
Dlaczego nie podałeś wieku , ukrywasz przed nami coś??
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Nie nic nie ukrywam, ale uznałem, że ta informacja jest zbędna, ale jak chcesz wiedzieć mam (cenzura) lat.
Odpowiedz
Wymień kilka swoich ulubionych książek, nie musisz ograniczać się do fantastyki.

Oraz druga kwestia - czy ugniesz się przed potęgą ORTOGRAFII, czy raczej będziesz wolał sczeznąć w płomieniach gniewu Meda?
Odpowiedz
Książek nie czytam tylko lektury a do lektur ulubiona to Opowieści z Narni - lew, czarownica i stara szafa.

A co do wyboru to lepiej wybrać ORTOGRAFIĘ.
Odpowiedz
No to powodzenia.
Jesteś na dobrej drodze.

Takie btw. Czytanie książek i tekstów, gdzie nie roi się od błędów ortograficznych bardzo pomaga. Polecam. Ja sam nie znam zasad ortografii za dobrze, a przez czytanie książek nie mam zbyt wielu błędów.
Odpowiedz
Ok! Dzięki za radę, wezmę to pod uwagę!
Odpowiedz
No dobra to jedziemy z pytaniami. Aha mała uwaga . Wartin dużo wcześniej napisał że ma 11 lat ,ale tę informacje szybko usunął. Czy wy w jego wieku też pisaliście poprawnie i udzielaliście się na forach internetowych ? Popieram Qwana czytanie książek nie tylko uczy zasad ortografii, ale również wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię

Dlaczego właśnie Game Exe ? Czemu wybrałeś te forum i stronę ?
Masz jakieś zwierzę w domu ?
Co lubisz robić najbardziej w wolnym czasie ?
Czy masz jakiś ulubiony przedmiot szkolny ?
Interesujesz się sportem jeżeli tak to jakim ?
Czemu wcześniej wybrałeś nick :WIECZNY WENDROWIEC ?
Jak reagujesz na tą całą nagonkę innych użytkowników ze względu na twoją ortografię , którzy moderatorami nie są i nie powinni ci zwracać na to uwagę ?
Co sądzisz o My Little Pony i jej fanach ?
Masz jakąś ulubioną potrawę?
Masz rodzeństwo ?
Jaką porę roku lubi najbardziej ?
Wierzysz w ten domniemany koniec świata , który ma mieć swe miejsce 21 Grudnia 2012 ?

To tyle od mnie

PS. Ludzie nie wykorzystujcie tematów o kimś do nabijania postów. Od tego macie tematy Kapitana

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wartin - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...