Admin&Mod Log

Usunąłem temat "Jak zloczyc dwa krutkie miecze swietlne". Proponowałbym najpeirw założyć temat "Jak używać słownika ortograficznego".
Odpowiedz
Kasacja postów gościa, który zawzięcie stara się być tak ekstraśnym jak Lionel, z artykułów o Drakensangu. Fanie Lionela - kupże w końcu słownik.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pousuwanie idiotyczne tematy założone przez Kapitana Rave'a.

Odpowiedz
Ponieważ jest to zwykłe zaśmiecanie forum i jest to zdanie wielu osób. Chcesz zakładać tematy w Gildii Błaznów, to je zakładaj, ale niech przynajmniej będą ciekawsze, bardziej zróżnicowane, a nie na jedno kopyto, bo takich to można wymyślić milion.

Odpowiedz
Gościu_kacpi*, odpowiadając na Twe pytanie z tematu "Gry na komputer" - polecam śmieszny mały program zwany "Google"
Odpowiedz
Usunięcie posta Ravena Capitana z tematu o kucykach. Bezsensowny spam i intencjonalne podburzanie innych użytkowników - raz wyraziłeś swój pogląd i wystarczy. Moje ostatnie ostrzeżenie, następnym razem polecą procenty.

[Dodano po 2 dniach]

Raven Captain dostaje tygodniowego bana na SB za uporczywy spam. Wielokrotnie kulturalnie ostrzegałem, ale jak widać nie dotarło to do Twojej wiadomości.
Odpowiedz
Usunąłem temat "Server Sacred underworld" z subforum Sacreda. To niee miejsce do wywieszania reklam.
Odpowiedz
2 pkt. ostrzeżenia [lepiej brzmiały procenty, ale co zrobić...] dla użytkownika xdezerter za linki do nielegalnego pobierania. Jego post z owym linkiem w temacie Sacred Underworld stał się ofiarą dla pająków.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem posta Tara w temcie "Edycja Kolekcjonerska "Guild Wars 2"".
Odpowiedz
Kasacja posta gościa w temacie [Drakensang] Postacie w Artykułach. Ortografia.

[Dodano po 2 dniach]

Połączyłem dwa tematy o Half Life w Innych Grach.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z Gildii Błaznów wyleciał temat Flashopierdółki autorstwa Grzegorza Janusza. W myśl umieszczonej tam grafiki - you must be new here, mate Tematów spamowych i rozrywkowych, gdzie można wrzucać dziwne / śmieszne obrazki jest już wystarczająco dużo, nie ma potrzeby zakładać nowych.

[Dodano po miesiącu]

Z subforum Game Exe wylatuje temat o nad wyraz atrakcyjnej nazwie fuck my wife hard. Dziękujemy, może innym razem.
Odpowiedz
3 posty z tematu Nowa Era zostały skasowane. OT.

[Dodano po 56 minutach]

Ten sam los spotkał jednowyrazowy post użytkownika Vanthia w temacie Staż arbitra. Przy okazji - każde nowe zdanie rozpoczyna wielka litera.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika Bard Card z tematu Black Sabbath. Jakiś niedziałający link.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
2 posty użytkownika Bard Card z tematu Zgadnij co to za gra? zostały usunięte. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Raven Captain otrzymuje 3 punkty ostrzeżeń w ramach nagrody za dobre sprawowanie, pokrótce przedstawione tutaj. Możesz czuć się wyróżniony, to moje pierwsze nadane procenty odkąd posiadam tu takie uprawienia, nie licząc reklamowych botów.
Odpowiedz
Usunąłem post Barda Carda w temacie "Heroes of Might and Magic III". Post nie na temat.
Odpowiedz
Kasacja tematu Prince of Persia : Dusza Wojownika i Dwa Trony z Innych Gier. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunąłem post Ravena Capitana z tematu "Stara Republika wraz z nowym patchem jako F2P?". Post bez jakiegokolwiek związku z tematem.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...