Admin&Mod Log

Kasacja dwóch zbędnych postów Finrod'a i Dakkar Fezboul'a w temacie "Konkurs wiedzy o sadze NwN!, Trzecia seria konkursów wiedzy!".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja dwóch zbędnych postów autorstwa Sosny i Fodra z tematu Konkurs wiedzy o Gothicu!.
Odpowiedz
Kasacja zbędnego postu Dany'ego w temacie "Konkurs wiedzy o Wiedźminie (gra+książka)!".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Marudas oraz Kresselack otrzymali po 10% oraz ich konto zostało zawieszone na 3 dni. Powodem jest nieusunięcie sygnatury. Miłego dnia życzę.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu Von Majdena z tematu Konkurs wiedzy o Gothicu!.
Kasacja mojego postu z tematu Konkurs wiedzy o Gothic 3!.
Odpowiedz
Amnestia 20% dla Valena.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
10% dla 'Mezlar Mizzrym' + 3 dni urlopu od postowania.

Kolejny wulgaryzm.

Idź z bogiem i have a nice day.

[Dodano po 5 minutach]

Vitkacy otrzymuje 10% za wulgaryzm w [Zażalenie]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Niedawny spam z Kwiatków z Fae poleciał. Coś koło 40 postów. Aż mi nasunęliście pomysł... zapraszam do SiP.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja zbędnego postu Dakkar'a Fezboul'a w temacie "Konkurs wiedzy o sadze NwN!".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Przeniosłem post maxa132 z tematu "problem także w akademii,ale ..." do "Problem w akademii", po czym usunąłem pierwszy z wymienionych tematów w Masce Zdrajcy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja postu Berona z tematu "Bruinena" w RPGi przeglądarkowe i tekstowe. Post nic nie wnosił do dyskusji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem temat "problem także w akademii,ale ...", ponieważ autor założył go jeszcze raz, nie zauważając, że wczoraj przeniosłem jego posta (wysłałem mu przed chwilą pm'kę z tą informacją) do odpowiedniego tematu w Masce Zdrajcy.

[Dodano po 37 minutach]

Czasowa kasacja czterech postów (dwa moje, dwa kuchikisan'a) w temacie "Wymagania, jeden temat raz na zawsze" w dziale Wiedźmin.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja trzech zbędnych postów autorstwa Von Majdena i Redhorn Steelaxe'a z tematu Konkurs wiedzy o Gothic II.

[Dodano po 2 minutach]

I jeszcze jeden post Von Majdena z tematu Konkurs wiedzy o Gothicu! wyleciał w niepamięć.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Jak nauczyć się umiejętności gadaj-kości-opowieści ?", w dziale Planescape: Torment. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Z tematu "[Ranga] Legislator, ID 289" wylatują posty Salamari i Kresselack'a. OT.

[Dodano po 2 godzinach]

Temat "[ranga] Legislator, 3155". Post użytkownika K`sdra Ilithien usunięty. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie i przeniesienie tematu "Kopalnie" autorstwa Eloriana z SiP do SiP[Odrzucone].
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkie testy przetransferowane z Karczmy do Gildii Błaznów.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Alchemia" w dziale Wiedźmin. Myślę, że wszystko zostało powiedziane.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...