Admin&Mod Log

Wydzielenie w G3 z tematu Gdzie mogę znaleźć Gonzalesa? 2 postów i utworzenie tematu Gdzie znajduje się piec w Klanie Młota?.

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja (23 sierpnia 20:00) tematu Gildia Thiefów... w Obku. W sumie to nie wiem o co chodziło autorowi...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przeniesienie tematu Legislator oraz Arbiter (Faerun Game > Pozwolenia) i przeniesienie ich do zatwierdzonych.

Al-Mahdi

[Dodano po chwili]

Temat Alysha; podanie o rasę 'drow' został przeniesiony do Zatwierdzonych (Faerun Game > Pozwolenia). Powód? Rasa o którą prosiła graczka została nadana.

Temat Dar Lolth został przeniesiony do Zatwierdzonych (Faerun Game > Pozwolenia). Powód? Przedmiot, o który prosil gracz został zatwierdzony.


Temat elfia bańka został przeniesiony do Zatwierdzonych (Faerun Game > Pozwolenia). Powód? Przedmiot, o który prosil gracz został zatwierdzony.

Al-Mahdi



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Temat "Dni tygodnia" przeniesiony z Gildii Błaznów do Karczmy. Powód ? Bardziej tam pasuje...
Odpowiedz
Przeniesienie posta Fructo z tematu Blood Magic do tematu o identycznej nazwie w Innych cRPG. Kasacja pierwszego tematu.

Kasacja posta Tokara oraz Tarameliona z tego tematu

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Królewskiego Paladyna Konrada z tematu Czemu nie chcą odpłynąć? w G2. Spam. Dodatkowo zamknięcie tematu i oznaczenie go tagiem [Pomoc].

Temat Gildia Złodziei w G2 został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Kamień duszy smoka-ożywieńca w G2 został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Posty Hawkwooda i Yale'mallisa traktujące o tym, który romans jest lepszy, zostały przeniesione z tematu "Viconia i złe postacie" do "Romanse", w dziale Baldur's Gate II.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Biały cieniostwór oraz biały rozpruwacz w G3. Widzę tam zarzewie spamu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
dziesieńć procenikuff dla Kafiego. Powód: punkty regulaminu wymienione w systemie ostrzeżeń.
Odpowiedz
Przeniesienie posta LIRAELa z tematu "Dobra (charakterem) drużyna" do "Wasze postacie i towarzysze podróży", w dziale Baldur's Gate II.

Powód ? LIRAEL opisywał w nim swoją obecną drużynę, ale niestety to nie miało nic wspólnego z tematem
Odpowiedz
Tematy Kapłan Maski oraz Pierścień zostały przeniesione do zatwierdzonych (Faerun Game > Pozwolenia). Powód? Rangą oraz przedmiot zostały zatwierdzone.

Al-Mahdi



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Podzieliłem temat Biały cieniostwór oraz biały rozpruwacz w G3. Powstały tematy: Gdzie jest Biały Rozpruwacz? oraz Biały cieniostwór. Oba zostały zamknięte i oznaczone tagiem [Pomoc].

Temat Kody w G3 wyparował, gdyż nie miał racji bytu (nic w nim nie było...).

[Dodano po chwili]

Przemianowałem temat Skrzynki w G3 na Mapa NPC oraz skrzynek i przypiąłem go z racji dużego zainteresowania.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu "Poradnik do Świątynii Pierwotnego Zła"

Była to ankieta do nieistniejącego poradnika.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta Theodena w temacie o linuxie. jakiś durny bełkot...
Odpowiedz
- 10% warna dla Yarpena, kasacja warna Ragramila.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Przenoszę temat [przedmioty]Gadzety drobne dwa. z Pozwoleń Zatwierdzonych do Pozwoleń = > złe umiejscowienie podania przez gracza.

[Dodano po chwili]

10% ostrzeżenia dla użytkownika MiridiusHazentoff za zakładanie tematów o imionach, choć prosiłem, by zgłaszać to do legów.
Temat > Imie Niedozwolone? w Rozprawy, skargi i zażalenia Zamykam i przenoszę do Zakończone.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta gościa z tematu Hełmy, amulety, pierścienie w G3. Jakiś troll z bluzgami, jak zwykle nie raczący się zarejestrować.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Amnestia dla pana Harsiel'a
-10% Ragramilowego warna
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta goscia marcela w temacie o DS. Powód: post dotyczył NWN
Odpowiedz
Amnestia dla pana Verinora Saruna
-10% Ragramilowego warna
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta gościa z tematu Śmierć... w G1. Więcej błędów ortograficznych się zrobić nie dało...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usuwam temat Zmień avatar, ID: 2743, 3135, 3525, 4841 w Faerun=>Rozprawy. Jego treść została przerzucona do przylepca traktującego o tym samym.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...