The Settlers Dziedzictwo Królów

Czy posiadasz grę The Settlers Dziedzictwo Królów??

Tak posiadam (2 głosy [25%])
Nie mam (2 głosy [25%])
Zamierzam kupic w sklepie (0 głosów [0%])
Zamierzam kupic w sklepie internetowym (0 głosów [0%])
Nie zamierzam kupowac (4 głosy [50%])
Będe korzystał z "kopii zapasowej" ;) (0 głosów [0%])
Zastanawia mnie to kto z nas posiada The Settlers Dziedzictwo Królów.Moim zdaniem ta gra ma bardzo dobrą grafikę dużo fajnych rzeczy ścieżka dźwiękowa też jest super. Ja posiadam tą grę i polecam innym.

Przepraszam za tą sondę alę naciskałem enter i teraz taki efekt.jeżeli można prosi to proszę o skasowanie pustych miejsc i z pierwsze go wyciąc nie mam doo innego.
Odpowiedz
Troche wyedytowałem tą twoją ankiete. (ale nie udało mi sie skasować ostatniej pustej pozycji)
A co do Settlersów to powiem tak: tragiczny koniec pięknej serii. Kiedy daaawno temu grałem w pierwszą odśłone (wtedy to jeszcze sie serf city nazywało) byłem zachwycony. BlueByte mniej lub lepiej ulepszał swoje dzieło przez kolejne lata. Ale obecna produkacja to porażka jeśli chodzi o kontynuacje cyklu. Z fajnej gierki ekonomiczno-budowlano-militarnej zrobił się RTS z ładną grafiką (trzeba przyznać). Grałem sobie jakiś czas w demo i zwątpiłem... RTS mamy sporo na rynku i dużo lepszych (DoW) więc nie rozumiem posunięcia twórców. To po prostu N I E są już Setllersi tylko gra jadąca na tytule i popularności tej sympatycznej serii. (w sumie szkoda, że gatunek po Vikings i Knights&Merchants zapewne odejdzie w zapomnienie)
Odpowiedz
NIe wiem jak to jest z najnowszą odsłoną Settlersów, lecz wiem o czym one są gdyż grałem w 4 lub 3 odsłonę (to było dawno i nie pamiętam...). Grałem przez LAN ze sąsiadem i gra cholernie wciągała! Bardzo miło się w nią grało (Wikingowie ruuulez:]). Ale jeśli jest tak jak mówisz Ekhtelion to szkoda, że taka pozycja odchodzi w zapomnienie i nie ma "miłego" zakończenia...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Moze po prostu ja jestem zbyt konserwatywny. Ale dla mnie Setllersi bez ludzików noszących towary od flagi fo flagi to już nie Setllersi (podaje dla przykładu).
Odpowiedz
I się z Tobą zgodzę. Ja też innych Settlersów nie znam...Zawsze trzeba bylo dokładnie wyrabiać broń, zbrojwe, pożywienia itp. Dzięki czemu prowadziło się zarazem cała gospodarkę...Jeśli takia nie jest odslona najnowszych Settlerów to wolę nie grać...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Może się na mnie kilka osób obrazi, ale mi się nie podobały ani Settlers 3 ani 4. Dla mnie prawdziwi Settlersi to była 2. Stara grafika, ale za to wspaniała gra. Zawsze patrzyłem jak idzie złota moneta do baraku i ulepsza się żołnierz. To było piękne A 3 już odeszła od sposobu "od chorągiewki do chorągiewki" i to mi się nie podobało. A co do kolejnej części, to nie wiem jaka będzie, ale jeżeli RTS, to seria Settlers niestety odchodzi w zapomnienie Nadal wspominał dwójkę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Czy my gralismy w tych samych Setllerów? O ile mi wiadomo to w każdych (licząc od SerfCity do Settlers 4) były chorągiewki i tragarze... Zawsze tak było...

[font="Arial"]E[/font] [font="Times"]D[/font][font="Geneva"] I[/font] [font="Optima"]T[/font]

Dobra, juz sobie wyjaśniliśmy z Danym o co chodzi . Tak czy owak w nowych Setllersach nie ma chorągiewek i nie ma noszenia towarów .
Odpowiedz
Popieram Danego. Settlers 2 były najlepszą odsloną serii Grywalem w to na Amidze calymi dniami. W 3 gralem krótko u kumpla i byla niezgorsza aczkolwiek 2 była lepsza 4 to dla mnie całkowita klapa. Nie wytlumaczę wam dlaczego, bo nie potrafię tego sprecyzować Nie podobaly mi się i już. A w 5 nie grałem, ale jak dorwę to nie omieszkam zagrać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O dziwo to mój pierwszy kontakt z serią Settlers, nie mam więc porównania co do poprzednich części tej serii aczkolwiek śmiało powiedziec mogę, że najnowsi Settlersi są bardzo grywalni. Grafika jak przystało na dobę RTSów II generacji trzyma poziom, połączmy to jeszcze z przyzwoitą muzyką i spojnym scenariuszem a otrzymamy produkt który śmiało można zaliczyc do czołówki gatunku.
Odpowiedz
Tylko, że to (niby) są Setllersi... a Setllersi to nigdy nie były klasyczne RTS'y. Rozumiem, że może się podobać ale nie powinno mieć nazwy tej fajnej serii. To tak jakby z Quake'a nagle zrobili taktyczny shooter pokroju Rainbow Sixa. Niby podobne i może byc genialne ale kłejowcy byliby zawiedzeni.
Odpowiedz
Dokładnie. Wykorzystali nazwę, bo miała juz wyrobioną markę na rynku. Pewnie Gdyby nie magiczny napis The Settlers przed podttytułem, to gra przeszłaby bez echa (chociaż i tak wielkiego zainteresowania chyba nie wzbudza). Gdzie podziały się malukie ludki i zabawny bajkowy klimat :027:?. Grałem jedynie w IV i była miłą odskocznią od coraz bardziej powtarzalnych gierek. A teraz zwykły RTS i to jeszcze nienajwyższych lotów. Na dniach nawet wyszedł dodatek z misjami dodatkowymi. Ciekawe, kto się na to złapie ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jeżeli jeszcze ktoś z was niewie to wychodzą The Settlers Dk Misje dodatkowe .Maja byc 3 nowi bochaterowie i i jakiej ulepszone budynki i jednostki. I będzie kosztował chyba koło 50 zł
Odpowiedz
← Gry ogólnie

The Settlers Dziedzictwo Królów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...