Freeware i nie tylko

Dziwi mnie tylko, że nikt nie napisał o Winampie, wszak to jeden z najlepszych programów freeware. Pewnie wszyscy go mają, to nie będe się rozpisywał.

Odpowiedz
A ja np. nigdy go nie używałem . Creative PlayCenter, WMP, i Foobar.
Odpowiedz
[font="Courier"]U N L O C K E R[/font]


http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571

Bezpłatne narzędzie, które pozwala na wykonywanie operacji (przenoszenie, zamykanie) na plikach lub folderach zablokowanych przez jakieś procesy lub aplikacje.

Mówiąc prościej - zapewne zdarzało wam się kilka razy, że pliku nie da się usunąć, bo coś tam go używa. W tym momencie wyskakuje nam okienko Unlockera i pokazuje do czego podłączony jest dany plik. Możemy wtedy uwolnić go od tej aplikacji i usunąć. Czasem może wyświetlić się, że danego pliku nic nie blokuje, a mimo to Windows dalej trwa w przekonaniu, że jest inaczej. Wtedy w okienku wybieramy opcję skasowania pliku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Stellarium

http://www.dobreprogr...ows,12626.html

Bezpłatny program pełniący rolę symulatora planetarium. W odróżnieniu od innych "komputerowych obserwatoriów astronomicznych", autorzy Stellarium położyli nacisk nie na mnogość dostępnych informacji ale na maksymalną wierność i rzeczywistość, a przez to atrakcyjność wizualną symulacji. Dzięki temu program jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki w astronomii. Do ich dyspozycji jest ponad 120 tys. gwiazd, planety i ich satelity, mgławice, wektorowe i graficzne wizualizacje konstelacji, realistyczna Droga Mleczna, Słońce, Księżyc, a nawet symulacja atmosfery Ziemi, z której prowadzone są obserwacje. Co ważne można dokładnie określić miejsce z którego mamy prowadzić obserwacje, a także jej czas. Można także włączyć pokazywanie torów satelit, czy stacji ISS, działa pod Linuxem i Windowsem.

OpenOfiice
http://pl.openoffice.org/

OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Można go stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach.
Odpowiedz
← Karczma

Freeware i nie tylko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...