Rangi forumowe

Ok czekamy za 9 dni sie dowiemy oficjalnie ;]


Odpowiedz
Ale my chcemy jakiś spoiler. Taki malutki chociaaż...
Odpowiedz
SPOILER
Bla bla bla Bla bla bla Rangi forumowe są do bani Ekhtelion! Ja bym wymyślił lepsze... : P Bla bla bla Atis Cieszy Ciebie ten spoiler? Bla bla bla Bla bla bla Nie wiem co jeszcze napisać... Mevida co u Ciebie słychać? Bla bla bla Bla bla bla DOŁĄCZ DO REDAKCJI GE! Będziesz podobny do Ekhteliona i Van Diego'a!!!!
Odpowiedz
Nie bądź taki surowy już Ven. I tak niedługo trzeba będzie sprzątnąć ten temat odpowiednio.

PS. @ Miveda
A nie mówiłem?
Odpowiedz
@Ekhtelion

Widzę, że zostałam Mevidą

@Taramelion

SPOILER
Dobrze, a u Ciebie?


Poprawiłam:)
Odpowiedz
Heh tego się nie spodziewałem ;] Aż boję się teraz zmiany tych "rang"


Odpowiedz
Na pewno będzie efektywniej
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Każdy jest inny ;] Zobaczymy czy większości się spodoba ;] Widzę że Adm się podoba ;]


Odpowiedz
Nowy bajer będzie miał charakter znacznie bardziej elitarny niż dotychczasowe rangi. Od razu uprzedzam .

Planowany czas wprowadzenia: TA sobota.
Odpowiedz
Mam pytanko, bo w rangach jest coś takiego:

Cytat

*Bard - Grywasz na bankietach u bogatych. A bogaci mają bogate małżonki które często zostają sama gdy mężowie wyjeżdzają w interesach. Zeskoki na konia z drugiego piętra i nocne ucieczki masz dopracowane do perfekcji.

*Bard - Wynajmują cię różne gildie złodziejskie dobrze płacąc za misje, oczywiście dorabiasz sobie grając u bogatych szlachciców. Jeśli zechcą cię wywalic to zawsze możesz im powiedzieć, że są ignorantami którzy nie rozumieją prawdziwej sztuki!


Poprawiłbym te dwa wyrazy i do tego pytanko - czym się różni od siebie ten bard wyżej i niżej? Tylko nie piszcie, że opisem i tym, że jeden jest wyżej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To może zmienić tego drugiego na doświadczony bard/bardzi mistrz albo coś w tym rodzaju ;p

Odpowiedz
Sooorrrzzz ale ja z tymi rangami nie mam nic wspólnego
Już były gdy tu zawędrowałem
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jak się pojawi to spytajcie - ja tylko jako naczelny wyłapywacz błędów spytałem Może być Wirtuoz, Dźwiękonaśladowca czy jakoś tak.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

No to Ashgana.


A to nie Jakób robi rangę Barda ?

Zresztą i tak trzeba to zmienić, bo tak zostać raczej nie może. Zdecydujmy się, więc na jeden fajny pomysł i podmieńmy.
Odpowiedz
Jak już wcześniej wspominałem będą drobne modyfikacje tego niedługo. Wtedy się tym zajmę ale za jakiś czas. Już dzisiaj na Dworze trochę się popisałem, a i semestr nabiera predkosci.
Odpowiedz
Zauważyłam, że pewne klasy nie mają rang specjalnych. W FAQ nie znalazłam odpowiedzi na pytanie - czy można przygotować rangę specjalną wraz z opisem? Jeśli tak to do kogo ją wysłać i jakie powinna spełniać kryteria?
Odpowiedz
← Game Exe

Rangi forumowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...