Guild Wars

Gral ktos w tego wyrabistego mmorpga? jak dobrze pojdzie to bede mial ta gre w tym tygodniu =)


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Pierwszy milion sprzedanych egzemplarzy, rosnąca z każdym dniem popularność... O czymś to świadczy. GW ujrzało światło dzienne w dobie WoW. Dziecko AN nie miało szans wyjść z tego starcia zwycięsko. Należy jednak pamiętać, że grę tworzyli weterani z Blizzarda. Zaangażowanie twórców, zainteresowanie graczy, stwarzają Guild Wars nadzieję na świetlaną przyszłość. W końcu nie każdego stać na opłaty abonamentowe rzędu 50 zł. miesięcznie, tutaj natomiast otrzymujemy pełnowartościowy produkt za niecałe 130 zł. Opłacalna inwestycja.

Do największych zalet GW należy grafika. Przy dość niskich wymaganiach możemy podziwiać naprawdę efektowne modele postaci, animacje zaklęć. Świat Tyrii robi wrażenie. Drugim ważnym aspektem gry jest rozwinięte PvP. Możemy brać udział w walkach Gildii, międzynarodowych turniejach lub szlifować umiejętności na mniejszych arenach. Tryb... 'single' (czyli zasadnicza kampania, którą teoretycznie możemy ukończyć samemu. Po opuszczeniu dowolnego miasta trafiamy bowiem do oddzielnej kopii mapy, gdzie nie spotkamy już innych żywych graczy) zapewnia ok. 100 godzin wyśmienitej zabawy.
Odpowiedz
Bardzo polecam ta gre. Gram w nia juz 3miechy i 3 postaci na 20lvl (max lvl) i jeszcze mi sie ona nie znudzila. Najwiekszym jej atutem jest to ze kupujesz plytke z cd keyem i NIE MA abonamentu tak jak w przypadku WoWa. Ładna grafika, ciekawa fabula. W kwietniu ma wyjsc dodatek do GW :D:D juz nie moge sie doczekac wiec kupujcie, instalujcie i grajcie


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Guild Wars - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...