Strefa zamówień (graficznych^^)

Jast całkiem niezły, tylko, gdyby mógłby być trochę ciemniejszy, bardziej do avka i forum by pasował

Odpowiedz
Sklecicie coś ładnego z tego arta? Bardzo proszę :3.
  • fvc.PNG
Odpowiedz
*pukając o blat stołu* Chyba trafiłem we właściwe miejsce. ;D Tak więc... czy mógłby ktoś zrobić dla mnie "czytelny i nierozmazany" avatar?
Jakby ktoś się zdecydował to prosiłbym o jakiegoś czarnoksiężnika w czarnym stroju (oczywiście nierozmazanego ;p).
Odpowiedz
Zrobiłby mi ktoś sygne... coś z mangi może... ? Z góry dziękuję.
Odpowiedz
Jeśli ktoś odpowie na twoją prośbę, byłoby mu/jej łatwiej, gdybyś sprecyzował co ma być w tej sygnie. Manga mówisz? Jaka?
Odpowiedz
Czyli hentai, yuri i yaoi też mogą być?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ale przecież ciebie nikt nie popędza. Grzecznie czekamy.
Odpowiedz

Cytat

Ale nie jestem z tego zadowolony, zrobię ją od nowa.

Hahaha. : D Ta sygna wygląda tak, jakby Asasyn był jakimś harley'owcem. XD Jeszcze mu tylko kolczatej bransoletki i motoru brakuje. XD

Cytat

Nie chcesz yaoi... nie chcemy yaoi.

Racja. Nie chcemy yaoi. Yaoi złe.

Cytat

A jak się robi te takie postacie śmieszne;]??

Emoty? XDDDD

Dobra... Ja też sobie coś zamówię.

Chciałbym sygnaturę z postacią o jakże szlachetnym imieniu Visas Marr (Knights of the Old Republic). ; ) Wymiary dowolne, technika również. Byleby postać się znalazła na sygnie. : ) Nie śpieszy mi się...
Odpowiedz
to ja zamawiam cos hip-hopowego i morderczego ( w jednym )
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
Taa.... zobaczyłem co to yaoi. Nie lubimy yaoi xD A ja polplosie falloutową sygne.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ja jestem wiecznie niezadowolony z avatarów czarnowłosych elfów płci męskiej, które znajduję w internecie - kończy się na tym, że trudno sobie Oreba wyobrazić. Może ktoś skombinuje elfiego przystojniaka z kruczą grzywą?
Odpowiedz
A ja nie mogę sobie nigdzie znaleźć fajnego avatara z "Mrocznym rycerzem", "Wojownikiem" itp. Bardzo proszę o zrobienie jakiegoś dla mnie. Może ktoś spróbuje dla mnie zrobić avek w takim stylu co ten, który teraz mam? :)Bo mój aktualny avatar ma jeszcze jakaś inna osoba a ja bardzo chciałbym jakiś niepowtarzalny A szukając w galerii niestety nie znalazłem żadnego avatara (oprócz aktualnego ) który byłby w moim stylu
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...