[FF] Odgrzewany kotlet??

Videogamer
Wszem i wobec uroczyście pozwalam sobie przedstawić "zapowiedź" czyli po ludzku demo ukazujące możliwości nowej konsoli. Co ciekawe, demko to przedstawia znany nam początkowy FMV z mojego ukochanego jRPG'a. Filmik sobie możecie zaciągnąć i sami ocenić.

Wg mnie, Square Enix chyba zbiera kasę na coś nowego, żerując na starym tytule... Ale i tak z chęcią bym zagrała, o ile Vincent i Cloud przez całą grę wyglądali by jak postacie przedstawione tutaj ^_^b
Miłego podziwiania.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Niestety gra nigdy nie wyjdzie, możecie jednak spodziewać się FF7: BC, DC oraz AC (film), które też będą żerowaniem na starym, kultowym tytule. Z niecierpliwością czekam ...
Odpowiedz
Meh, tak jak powiedziałam, jest to demko ukazujące nam co silnik PS3 potrafi jak na razie... ale co szkodzi fanom jeszcze raz sobie zagrać/pomarzyć? XD
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Prędzej zrobią remake na Nintendo DS... hmmm.. to całkiem niezły pomysł Tyle nowych mini-gierek ehh....
Odpowiedz
W sumie to na jakikolwiek remake nie liczę... Square wskrzesza stare ff7 już kilkanaście razy w postaci ac/dc/bc/itadaki street special, w produkcji siedzi ff12, na ffac zapewne będą mieć spore zyski... po co robić tę samą grę po raz drugi?
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
final fantasy 7 na PS3 wychodzi
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Odgrzewany kotlet?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...