Odgrzewany kotlet?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Sephiroth*,
final fantasy 7 na PS3 wychodzi
Deunan,
W sumie to na jakikolwiek remake nie liczę... Square wskrzesza stare ff7 już kilkanaście razy w postaci ac/dc/bc/itadaki street special, w produkcji siedzi ff12, na ffac zapewne będą mieć spore zyski... po co robić tę samą grę po raz drugi?
Martek,
Prędzej zrobią remake na Nintendo DS... hmmm.. to całkiem niezły pomysł Tyle nowych mini-gierek ehh....
Deunan,
Meh, tak jak powiedziałam, jest to demko ukazujące nam co silnik PS3 potrafi jak na razie... ale co szkodzi fanom jeszcze raz sobie zagrać/pomarzyć? XD
Martek,
Niestety gra nigdy nie wyjdzie, możecie jednak spodziewać się FF7: BC, DC oraz AC (film), które też będą żerowaniem na starym, kultowym tytule. Z niecierpliwością czekam ...
Deunan,
Videogamer
Wszem i wobec uroczyście pozwalam sobie przedstawić "zapowiedź" czyli po ludzku demo ukazujące możliwości nowej konsoli. Co ciekawe, demko to przedstawia znany nam początkowy FMV z mojego ukochanego jRPG'a. Filmik sobie możecie zaciągnąć i sami ocenić.

Wg mnie, Square Enix chyba zbiera kasę na coś nowego, żerując na starym tytule... Ale i tak z chęcią bym zagrała, o ile Vincent i Cloud przez całą grę wyglądali by jak postacie przedstawione tutaj ^_^b
Miłego podziwiania.
Wczytywanie...