[Archiwalny] Polityka spamu i OT na GE

Użytkownik "Angela" napisał

a ja mialam niewatpliwa przyjemnosc zlikwidowac temat "o pogodzie"

Przyznam się, szczerze, iż przywykłem sprawiać przyjemność kobietom w nieco odmienny sposób, no ale cóż dobre i to na początek. Tobie było dobrze, mi też, temat powrócił do łask na innym forum, słowem wszyscy są szczęśliwi

Użytkownik "Angela" napisał

vantess zrob siatu przysluge i wracaj razem z ankai na to swoje zadupie i zabierzcie najlepiej qurnika ze soba, tam sobie spamujcie i offtopujcie ile wlezie

Jako egoista nie widzę najmniejszego powodu aby wyświadczyć "światu", bo zapewne o to słowo chodziło, jakiejkolwiek przysługi. Na pocieszenie powiem, iż pojawiam się na tym forum na tyle, rzadko, iż możesz to traktować, jako sporadyczną nieprzyjemność. To co zrobi ankai, oraz Qurnik, naprawdę nie zależy ode mnie, więc pozwól, iż pominę tą kwestię. A wracając do tego pięknego, kolokwializmu jakim zechciałaś mnie uraczyć w swym poście, to z przykrością stwierdzam, iż nie każdy ma szczęście mieszkać w takiej metropolii jak ty. A tak na marginesie to kobiecie nie przystoi posługiwać się takim bulwarowym słwnictwem.

Użytkownik "Angela" napisał

wisi mi to totalnie

W twoim wieku? No cóż, bywa, na pocieszenie mogę powiedzieć, iż wymyślono taki fantastyczny wynalazek, nazywa się to chyba push-up, radze zainteresować się tą kwestią. Z tego co się orientuję, owa część garderoby sprawi, iż wszystko będzie na miejscu miast wisieć w nie ładzie

Użytkownik "Angela" napisał

ale tutaj czegoś takiego nie będzie 

Naprawdę nie zależy mi na tym aby "tutaj" było cokolwiek, można powiedzieć, iż ta kwestia zdecydowanie wykracza, poza moje, jakże skromne horyzonty zainteresowań.

Użytkownik "Angela" napisał

pogadac na luzie to mozesz sobie pod blokiem z kolega lol

W bloku nie mieszkam, więc nie ma na to większych szans, zresztą i tak wolę atmosferę jakiegoś miłego i spokojnego lokalu. Bo to i sympatyczniej i usiąść można, oraz zamówić, "małe co nieco".

Użytkownik "Ekhtelion" napisał

4. Nie podoba mi się, że zaraz mi się dostanie za to, że mi się coś nie podoba. Ale taka jest prawda.

To fakt, ale co zrobisz? Albo siedzisz cicho i się nie wychylasz, bo tak bezpieczniej, albo emigrujesz gdzie indziej.
A tak swoją drogą to browiec dla ciebie i kamratów, za to że się postawiliście
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Ujmę to tak. Nie podoba mi się i to bardzo ton wypowiedzi w tym temacie ani rozwój wypadków do których ta dyskusja doprowadziła. Jako, że prośba Qurnika o OT i spam jest absurdalna postanowiłem zamknąć temat. Są zasady i będą i tego typu dyskusja ich nie zmieni. Temat najchętniej bym skasował ponieważ uznaję go za pewne nieporozumienie ale zostawie. Prosze modów i adminów o nie otwieranie tego tematu.
← Game Exe
Wczytywanie...