czasopisma

jakie czasopisma komputerowe najbardziej lubicie???

CD-Action (21 głosów [72.41%])
Click (1 głos [3.45%])
Komputer świat (3 głosy [10.34%])
Play (0 głosów [0%])
Cyber mycha (0 głosów [0%])
Niezbędnik (0 głosów [0%])
GameRanking (1 głos [3.45%])
PC Format (0 głosów [0%])
Świat gier komputerowych (0 głosów [0%])
Wszystkie gazety to kicz (3 głosy [10.34%])

Cytat

To, braciszku, że KŚG jest pisany całkiem bez humoru, sterylnym, i jego redaktorzy zakładają że każdy czytelnik jest początkującym graczem i w ogóle nie używa skrótów takich jak RPG, RTS czy FFP, np. action-RPG to "gra fabularna nawiązująca do gier zręcznościowych" . Zdecydowanie lepszy jest CD Action z powodu objętości, rubryki Na Luzie i ciekawych recenzji. Play także jest dobry i ma najlepsze podpisy pod screenami.


Ach, znowu te twoje mądrości braciszku!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Spośród wszystkich pism wymienionych w ankiecie wszystkie czytałem albo od samego początku i przez jakiś czas, albo po roku, dwóch. Bez wątpienia CDA rozwija się w bardzo szybkim tempie, i jak dla mnie jest to najlepsze pismo komputerowe. Zaraz po tym GameRanking, ciekawy pomysł . Natomiast Click i Play spadają, jak kiedyś fajnie czytało się te pisma tak teraz nie bardzo :<
Odpowiedz
Co racja to racja SS rządziło, ale CDA też nie jest złą gazetą. Ja zagłosowałem na Gameranking jakoś jedyna która mi się podoba w ostatnich czasach. I cena jej niedroga ( I tak ja gazety kupuje na przecenie )
Odpowiedz
← Inne

czasopisma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...