czasopisma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

v0jta5s,
Co racja to racja SS rządziło, ale CDA też nie jest złą gazetą. Ja zagłosowałem na Gameranking jakoś jedyna która mi się podoba w ostatnich czasach. I cena jej niedroga ( I tak ja gazety kupuje na przecenie )
FurryThales,
Spośród wszystkich pism wymienionych w ankiecie wszystkie czytałem albo od samego początku i przez jakiś czas, albo po roku, dwóch. Bez wątpienia CDA rozwija się w bardzo szybkim tempie, i jak dla mnie jest to najlepsze pismo komputerowe. Zaraz po tym GameRanking, ciekawy pomysł . Natomiast Click i Play spadają, jak kiedyś fajnie czytało się te pisma tak teraz nie bardzo :<
Theoden,

Cytat

To, braciszku, że KŚG jest pisany całkiem bez humoru, sterylnym, i jego redaktorzy zakładają że każdy czytelnik jest początkującym graczem i w ogóle nie używa skrótów takich jak RPG, RTS czy FFP, np. action-RPG to "gra fabularna nawiązująca do gier zręcznościowych" . Zdecydowanie lepszy jest CD Action z powodu objętości, rubryki Na Luzie i ciekawych recenzji. Play także jest dobry i ma najlepsze podpisy pod screenami.


Ach, znowu te twoje mądrości braciszku!
Ranger,
Czytam dwa razy do roku Game Ranking Poza tym czasem przeglądam CDA, a reszta jest nie dla mnie

HEHE no teraz można zamknąć
Frodon,
To, braciszku, że KŚG jest pisany całkiem bez humoru, sterylnym językiem, i jego redaktorzy zakładają że każdy czytelnik jest początkującym graczem i w ogóle nie używają skrótów takich jak RPG, RTS czy FPP, np. action-RPG to "gra fabularna nawiązująca do gier zręcznościowych" . Zdecydowanie najlepszy jest CD Action z powodu objętości, rubryki Na Luzie i ciekawych recenzji. Play także jest dobry i ma najlepsze podpisy pod screenami.
Theoden,
Mi się najbardziej podoba komputer świat gry. Co jest w tym takiego złego?
Valen,
Jeżeli nikt już niema nic do powiedzenia temat można zamknąć

PZ DO JASNEJ CIASNEJ! UŻYWAJ PM'A/GG ABY ZGŁASZAĆ TAKIE RZECZY MODOM ODPOWIEDNICH DZIAŁÓW. I NIE WYKOPUJ NA ŚWIATŁO DZIENNE TEMATÓW SPRZED KILKU MIESIĘCY
Medivh,
O NIE! Zabrakło mojej ulubionej gazetki komputerowej! Dlaczego nie ma CD Romka?! Dobra, a tak na serio to zawsze zbierałem Clicka i na niego oddaję głos. Daje bardzo fajne gierki (niedawno był Fallout 1 i 2, Tomb Raider 2, The Longest Journey, Gabriel's Knight 3 - starocie, ale gra się miło ;p ).
Atis,
Brakuje mi jednej gazetki. A mianowicie PSX EXTREME. Konsolowa, ale czytam. Wolny kraj.

Mimo tego, oddam głos na CD Action i AR. To ten sentyment. Któż nie zna Mr. Jedi'a? I Smugler'a? Kto nie zna ten burek (delikatnie mówiąc, dla żartu oczywiście).
Ola,
hehheehe wyslij mi je:) nie obraze sie:)
Angela,
dodalam poprostu ostatnia opcje w sondzie :> bo wszystkie gazety to kicz wszystko czego potrzebuje znajde w necie tyle mam tej makulatury ze starych czasow ze niemam co z tym teraz robic
Tokar,
A czemu ??? Wytłumaczysz mi to ?? Chyba nie dla tego, że SS zbankrutował ???

Btw. Ja zagłosowałem na CDA, bo to obecnie najlepsze pismo dla graczy na rynku Sama sonda to dowód :mrgreen:
Angela,
po malej edycji sondy oddalam glos
olo,
uuuu widzie ze 100% głosów poszło na CD Actione(na którego tez zagłosowałem), z tego co pamiętam do swojego czasu Click też był dobrym czasopismem(teraz juz nie wiem bo nie czytam), a co mnie kręci od z 4-5 lat w Actionie (mam każdy numer z tych lat) hmmmm. dobre recenzje pisane przez ludzi z ,,pasję" i ,,jajami", Action Redaction ze Smugglerem na czele, oreaz zapowiedzi, bo żadko bywam na innch stronach o grach niz Gameexe.
Draxor,
To ja może nie błysnę oryginalnością... Głoś oddałem na CDA . Od kiedy mam w domu (przyzwoity) internet wszelkie informacje o grach mogę wyszperać w sieci. Ale miło jest dostać do łapki jakiś skrót najważniejszych newsów. Zresztą czytanie 'klasyczne' mniej oczy męczy, niż wlepianie patrzałów w monitor. Do tego 'ekskluzywne materiały' którymi błyskają na tle konkurencji redaktorzy CDA. A, i nie zapominajmy o AR: spokojnym-i-przyjaznym-dla-piszących kąciku, po lekturze którego nie raz zaliczyłem glebę. Ostatnimi czasy czytuję jednak coraz mniej (CDA oczywiście ). 20 zł. Piechotą nie chodzi, na ziemi ich nie znajdziesz... No, chyba że masz wyjątkowe szczęście.
Dany,
Ja też najbardziej lubię CDA. Kiedyś kupowałem je regularnie, ale teraz już przestałem Może czasem kupię jedno na pół roku. Ale uważam, że jest najlepsze. Jest kilku fajnych kolesi w nim.
VL,
Głosuję na CDA i tak jak Ola z sentymentu bo keidyś go tam kupowałem. I to regularnie. Nazbierałem całkiem sporo tego. Dziś nie czytam nic:]
Ola,
oddalam glos na CDA tak z sentymentu^^ kiedys to kupowalam i wygralam nazwt Wormsy 3D
Qurnik,
Moim zdaniem CDA jest najlepsze i wszystkie ss-y wysiadają ... :twist:
Jakób,
Tak, nie było lepszej gazety od Secret Service. Dzisiejsze CD Actiony i inne Playe wysiadają przy SS, np. pod względem recenzji gry.
Wczytywanie...