[GII:NK] Szkic

Nie wiem, czy ktoś z was pamięta i wogóle znalazł w GI szkic babki . Był on u sprzedawcy map w Starym Obozie, u podajże Grahama. Szkic był fajny.
Doszły mnie słuchy, że w dodatku też gdzieś jest i czy moglibyście mi powiedzieć czy go znaleźliście. Motyw przewodni gry wkońcu
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

w zwykłym G2 taki skicz takzę istnieje. Będąc w klasztorze, nie pamietam czy jako mag czy paladyn, musimy pogadać odpowiednio z Babo. Zwierzy się nam z tego, że nowicjusz Igaraz ma plik papierów, który należy do Babo. Gadamy wtedy z Igarazem, kupujemy od niego klucz (100 SZ chyba), idziemy do jego sypialni i bierzemy papierki. Rozwujamy i wypadaja dwie kartki. na jednej z nich jest goła babka. Mam nadzieje, ze sobie poradzisz.
Dzięki, o to mi właśnie chodziło Już sobie poradze. Szkic był spoko.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

a możecie gdzie ten szkic się znajduję bo chciałem go obejrzeć

Użytkownik Rycerz Sprawiedliwości dnia May 13 2005, 08:15 PM napisał

a możecie gdzie ten szkic się znajduję bo chciałem go obejrzeć

[post="32232"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


eeee..... o czym ja niby napisałem? Moze zapomniałeś jak się czyta? Pisałem przecież, że w KLASZTORZE (gwoli scisłosci: Klasztorze MAGÓW OGNIA na wyspie KHORINIS) Trafisz, czy moze załączyć ci mapkę z dokładnie zaznaczonym miejscem?

EDIT: Problem rozwiazany ZAMYKAM.
← Gothic
Wczytywanie...