[TESV] Dragonborn?

Witam. Ostatnio wyczytałem że podobno następny dodatek do Skyrim zabierze nas na Solstheim. Podobno wrócą stare dobre włócznie i zbroje ze Stalhrimu. Ja z wielka chęcią bym powrócił na starą dobrą wyspę i zobaczył co się tam pozmieniało. Jakie są wasze opinie o przeniesieniu dodatku na ten obszar?
Odpowiedz
Fajowo pomijając jedną rzecz: Przez Skyrima rzygam draugrami więc mogliby zrobić jakiś innych nieumarłych (np Telvani na wyspie powybijali dragrów i coś-tam)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia wtorek, 23 października 2012, 21:28 napisał

Witam. Ostatnio wyczytałem że podobno następny dodatek do Skyrim zabierze nas na Solstheim. Podobno wrócą stare dobre włócznie i zbroje ze Stalhrimu. Ja z wielka chęcią bym powrócił na starą dobrą wyspę i zobaczył co się tam pozmieniało. Jakie są wasze opinie o przeniesieniu dodatku na ten obszar?


Ciekawe info. Pierwszy dodatek opierał się na wampirach, drugi pewnie na wilkołakach, ciekawe. Co do włóczni to bardzo chętnie widziałbym perka który pozwala nabić przeciwnika i latać z nim przez chwile po to żeby cisnąć nim w przepaść
Odpowiedz
Mogło by to fajnie wyglądać. A może ktoś ma PS3 i Dragonborna i może zdać relacje z tego DLC , bo bardzo jestem ciekawy czy warto w niego zagrać.
Odpowiedz
Niestety ps3 nie ma nawet pierwszego dlc ale siedze sporo na forum bethesdy to coś wiem.
Po pierwsze dragonborn trafi na pc i ps3 w pierwszej połowie 2013 roku , Xbox już ma.
W dlc pojawią się niedziwiedziołaki ale nie grają żadnej roli w fabule, są włócznie ale w znacznie innej formie niż ludzie się spodziewali.
Dużą role gra Hermaous mora
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Dragonborn? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...