Dragonborn? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cryticus,
Niestety ps3 nie ma nawet pierwszego dlc ale siedze sporo na forum bethesdy to coś wiem.
Po pierwsze dragonborn trafi na pc i ps3 w pierwszej połowie 2013 roku , Xbox już ma.
W dlc pojawią się niedziwiedziołaki ale nie grają żadnej roli w fabule, są włócznie ale w znacznie innej formie niż ludzie się spodziewali.
Dużą role gra Hermaous mora
Jeździec Apokalipsy,
Mogło by to fajnie wyglądać. A może ktoś ma PS3 i Dragonborna i może zdać relacje z tego DLC , bo bardzo jestem ciekawy czy warto w niego zagrać.
Dessembrae,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia wtorek, 23 października 2012, 21:28 napisał

Witam. Ostatnio wyczytałem że podobno następny dodatek do Skyrim zabierze nas na Solstheim. Podobno wrócą stare dobre włócznie i zbroje ze Stalhrimu. Ja z wielka chęcią bym powrócił na starą dobrą wyspę i zobaczył co się tam pozmieniało. Jakie są wasze opinie o przeniesieniu dodatku na ten obszar?


Ciekawe info. Pierwszy dodatek opierał się na wampirach, drugi pewnie na wilkołakach, ciekawe. Co do włóczni to bardzo chętnie widziałbym perka który pozwala nabić przeciwnika i latać z nim przez chwile po to żeby cisnąć nim w przepaść
Bhaal998,
Fajowo pomijając jedną rzecz: Przez Skyrima rzygam draugrami więc mogliby zrobić jakiś innych nieumarłych (np Telvani na wyspie powybijali dragrów i coś-tam)
Jeździec Apokalipsy,
Witam. Ostatnio wyczytałem że podobno następny dodatek do Skyrim zabierze nas na Solstheim. Podobno wrócą stare dobre włócznie i zbroje ze Stalhrimu. Ja z wielka chęcią bym powrócił na starą dobrą wyspę i zobaczył co się tam pozmieniało. Jakie są wasze opinie o przeniesieniu dodatku na ten obszar?
Wczytywanie...