[Lineage II] Lineage 2

No to masz problem, bo więcej ras nie ma Ja gram bez Kamaeli i wybór jest prosty Dwarfy to tylko po spoila, reszta to ludzie i delfy.
No i zabawa zaczyna się dopiero później, jak masz już sprzęt i chodzisz w party na potężne potwory.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Chcesz grać Dark Elfem albo Kamaelem, ale nie lubisz ich startowych wiosek? Zero problemu! Udajesz się do GateKeepera i lecisz do wioski Light Cwelfów na przykład i tam exepisz. Poziomy mobów we wszystkich wiochach są takie same.
Ja na przykład zawsze exepię na villige ludzi. Bo tam swojsko i przyjemnie.
A, i Kamaele SUCKS.
Odpowiedz
Dzięki za rady ^_^

Cytat

A, i Kamaele SUCKS.

Ale fajniaste kusze mają xD
Odpowiedz
No właśnie te kusze i broń palna sucks.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Mnie tam się podoba. Zawsze jakieś urozmaicenie, ale ze mnie narazie noob, więc niekoniecznie muszę miec rację...

P.S. Lecę nabic ten 20 lvl. Życzcie szczęścia.
Odpowiedz
Kamaele to oficjalnie najbardziej Mary Sue rasa w cały L2... ba, we wszystkich MMO. Wstawić coś co ma skrzydła do takiego MMO? Hańba NCS, hańba... Co gorsza, jak dobijesz do 79 levela, jesteś już po 3rd class change, twój kamael dostaje drugie skrzydło i staje się taki super mrehoczny... Żygać się chce. Pozatym, to całe urozmaicenie jakoby femKamaele i maleKamaele mają zupełnie inne statystyki, skille i klasy, jest po prostu do dupy. Seksizm taki.
Odpowiedz
Eh, Atis. Jest to niewątpliwie dziwne, ale za przeproszeniem głupoty wygadujesz. Nie o wywody na temat wyglądu mi chodzi, bo to jest mała przesada, rasa kojarzy się od razu z czymś "ponadludzkim" w stosunku do innych nacji. Ale cechy fizyczne i klasy są krokiem w kierunku Lineage ]I[ i zróżnicowania trybu rozgrywki, ponieważ nie mamy wpływu na rozkładanie współczynników tj w Diablo (gdzie owszem można, ale bezpowrotnie), Guild Wars (gdzie możesz się tym bawić do woli) czy WoW (sama wiesz jak to działa w WoWie). Nie od razu mówię że udanym krokiem, ale nazywanie tego od razu seksizmem? Każda płeć ma swoje plusy i minusy, jakoś nie widzę nic złego w próbie przeniesienia tego do MMO, ale nie wstawiają tam przecież owulacji ani PMS... Dunno, traktujesz to od razu jako coś negatywnego, miast ciekawostki. Weird.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
O boże, ja napisałam "seksizm"? Przepraszam, musiałam się za bardzo rozpędzić.
Po prostu mnie to letko zdenerwowało, że NCSoft zabrakło jakiejś oryginalności. Wstawili nagle coś co ma skrzydło (a może mieć i później drugie). Być może to internet zniszczył moje pojęcie o czymś "fajnym" (te wszystkie uskrzydlone, aniołowate OC, okropne).
Odpowiedz
Czytałam o tym. Z wyglądu to to drugie L2, ale szczeźnie raczej szybko. Nowe MMO mają strasznie ciężkie życie ostatnimi czasy... WoW, Guild Wars, L2...
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Lineage 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...