Czas zadania

Yoł!!!
Jak zly dzial albo cos to sorry, ale rozpaczliwie poszukuje pomocy. No wiec, chcialem zadania z wiedzma wykonac pozniej, i jestem w kopalni tuz przed pokonaniem jej bosa i nagle Edwin i Minsc chca odejsc z mojej druzyny. Nie mam wczesniejszych savow i nie wiem co robic. Zaczynac gre od poczatku mi sie nie usmiecha. Jest na to jakis sposob zeby opoznic troche ich odejscie? Jakis kod albo cos?
Odpowiedz

Cytat

Jest na to jakis sposob zeby opoznic troche ich odejscie? Jakis kod albo cos?

Oczywiście. Najpierw musisz aktywować konsolę kodów. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, oto krótka instrukcja - należy:
- w katalogu z grą znaleźć i otworzyć w Notatniku plik Baldur.ini
- pod linią [Game Options] wpisać w nowej linii Cheats=1 (plik oczywiście zapisać i zamknąć)
- podczas gry, będąc na głównym ekranie wcisnąć jednocześnie Ctrl i Tab - na dole ekranu gry otworzy się konsola, do której można wpisywać kody.

I teraz do konsoli trzeba wpisać poniższe kody (dokładnie zachowując wielkość liter, nie ma też żadnych spacji):

CLUAConsole:SetGlobal("Minsc","GLOBAL",900000000)

CLUAConsole:SetGlobal("Edwin","GLOBAL",900000000)

W tych liczbach trochę się nie ogarniam (odpowiadają one jakoś za czas w grze, ale nigdy dokładnie nie rozkminiłem jak) - grunt, że taka wysoka liczba jak 900000000 na pewno pozwoli biegać z nimi jeszcze przynajmniej przez kilkanaście dni bez zrzędzenia.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Dzięki wielkie. Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Jestes wielki. Dodam jeszce, ze na rzadnym forum nie spotaklem sie z tak szybko i tak tresciwa odpowiedzia. Wielki szacun
Odpowiedz
Heh, akurat się tak złożyło, że na niemal identyczne pytanie odpowiadałem kiedyś na innym forum, więc po prostu znalazłem tamten wątek i przekleiłem, co trzeba. Gdybym miał szukać kodów od zera, z pewnością trwałoby to zdecydowanie dłużej
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Czas zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...