[G3:ZB] Jakie bugi znalezliśćie?

Jakie bugi znalezliscie, czego moge sie spodziewac?
Odpowiedz
Co prawda jeszcze nie grałem w Zmierzch Bugów, ale zapewne jednym z bugów jest taki sam jak w podstawce - strasznie, ale to strasznie upierdliwe przy pierwszych przechodzeniu gry zapadnie się NPCów pod tekstury. Pościągaj Community patche i wszystko co się da to zmniejszy się ilość bugów.
Odpowiedz
Mam od kumpla nieoficialnego patcha to to cos da? Ja mam tego dośc:

Ludzie wpadaja pod ziemie.
W niekturych pogawendkach gość mówi po Niemiecku.
Bezi mówi coś co ma mówic inny gośćiu.
Braknie głosu.


Z tego co pamietam w G3 tak niebyło.
Odpowiedz
Powinno, gra po wszystkich oficjalnych patchach i nieoficjalnym Community Patch jest całkiem znośna. Na moje oko wymazuje 95% popularnych błędów, ale żaden patch nie zmieni faktu, że Zmierzch Bogów jest kiczowaty. Historia jest opowiadana w kiepski sposób, zaś zadania zlecane przez NPC są wyjątkowo durne i mało twórcze. Do pewnego momentu da się w to grać, ale gdy po raz kolejny dostaniesz ważny dla fabuły quest polegający na przyniesieniu przedmiotów rozsianych po całej Myrtanie to gwarantuję, że Cię **** strzeli.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Ok to ja jutro zainstaluje tego pacha i zobacze czy jest lepiej oby działał bo mam nieoficialnego.
Odpowiedz
Ok to ja jutro zainstaluje tego pacha i zobacze czy jest lepiej oby działał bo mam nieoficialnego.
Odpowiedz
Działa ale kisze grac od nowa!
Odpowiedz
Czesc nazywam się Marcin mam problem z grą Gothic 3 Zmierzch Bogów.Chodzi o to że Theodor zadał mi zadanie żebym zebrał artefakty z ardei.Wiec udałem się do Ardei spotkałem tam kolesia ,któremu miałem przyprowadzić wilka wiec oswoiłem sobie jednego wilka i poszlem do typka a on nawet nie reaguje. Nie wiem co mam teraz zrobić czy wgrac jakiegoś patcha czy cos zle robie. Pomóżcie proszę szybko.
Odpowiedz
← Gothic

Jakie bugi znalezliśćie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...