[TESV] Problem z wczytywaniem gry

Zachciało mi się po długiej przerwie sięgnąć po Skyrima, a tutaj takie niemiłe zaskoczenie.
Wszystko niby działa sprawnie - menu chodzi bez zarzutu. Tylko największy problem jest ze wczytywaniem gry, bo nie za każdym razem gdy próbuję odpalić daną rozgrywkę (to dotyczy wszystkich sejwów) to po chwili wywala mnie do pulpitu z wyłączoną grą. Starałem się reinstalować, jednak nic to nie daje.

Da radę coś z tym zrobić, czy czeka mnie ponowna instalacja, albo, co gorsza, ściąganie ze steama?
Odpowiedz
A podczas wczytywania gry na górze, gdzie masz obrazek miejsca gdzie zapisałeś jest ten obrazek czy zamiast tego biały/ czarny ekran?
Odpowiedz
W niektórych tak, niektórych nie. To ma jakieś znaczenie?
Odpowiedz
Ma to takie znaczenie, że jak jakiś save nie ma obrazka (i to się tyczy nie tylko Skyrima) to znaczy, że save jest skopany, nie licząc autosavów zrobionych przy przechodzeniu z lokacji do lokacji. Tych bez obrazka chyba już nie uratujesz. Reinstal też pewnie nic nie pomoże. Jak ci się uda jakiś save wczytać to możesz zrobić nowy - wtedy powinien być sprawny. Jak ci żaden save nie działa to pewnie nic już nie zrobisz (chyba)
Odpowiedz
Z tego co widzę, to większość sejwów mam z obrazkiem. Ech, usunę a potem zainstaluje od nowa. Zobaczymy, czy to coś da...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Problem z wczytywaniem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...