When you be in heaven half on hour, before the devil knows you are dead.

Ema.

Kiedyś już miałem tu login, nick SEV lecz na niego zapomniałem hasło, no i powiedzmy sobie szczerze...

Pora na zmiany po prostu i tyle.

Co mogę o sobie powiedzieć ?

22 lata mam ukończone, leniwy totalnie, lubię muzykę różnraką choć przemawia do mnie HH i metal głównie, i co do HH to tylko ten z dawnych lat, dziejszy HH to pomyja.

Z gier i filmów uwielbiam Władcę Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Mass Effect, Dragon Age, Warhammer 40K i wiele innych.

Btw...

Mam nadzieje że nie dostanę linijką za moją sygnaturę ? Jak coś nie tak to zmienię.
Odpowiedz


May you be in heaven a full half-hour*



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
No to jedziem z pytaniami aby odkopać temat tego zacnego usera

1.Ulubiona postać z Dragon Age?
2. Czym się na codzień zajmujesz?
3. Ulubiony kolor?
4. Wierzysz w przenaczenie albo w rzeczy nadprzyrodzone ?
5. Myślisz że 21 grudnia spotka nas koniec świata ?
6. Ulubiony zespół ?
7. Ulubiona profesja w Mass Effect ?
8. Czy masz jakieś zwierzę w domu?
9. Jaki jest twój ideał dziewczyny?
10. Miałeś do czynienia kiedys z forumową sesją rpg?
11. Jaką płeć ma twój bohater w grach komputerowych?
12. Twój charakter można porównać do Sitha czy Jedi?
13. Ulubiony przedmiot szkolny?
14. Ulubiona pora roku?
15. Czy jesteś osobą tolerancyjną ?

Jak na razie to wszystko

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Podstawowe pytanie - ile masz kont na GE?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

When you be in heaven half on hour, before the devil knows you are dead. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...