[Neverwinter] Neverwinter - Duch pirata na nowym zwiastunie


Czekam z niecierpliwością na "Neverwinter", bo przyznam, że kuszenia twórców o misjach i lokacjach spełniają w moim przypadku swoje zadanie.

Dziś mamy kolejny zwiastun zaprezentowany przez studio Cryptic na PAX 2012. Przedstawia on nową lokację – Blackdagger Keep, gdzie spotkamy się z duchem groźnego pirata. Kiedyś był on przekleństwem Wybrzeża Mieczy, lecz zginął w trakcie wybuchu wulkanu. Pokonał jednak śmierć stając się przy tym budzącym grozę i strach duchem.

Zadanie pewnie będzie polegało na pokonaniu ducha pirata i dotarciu do jego skarbu. I mnie nawet to pasuje, jeśli lokacja byłaby klimatyczna, a przeciwnik faktycznie budził grozę. Na zwiastunie średnio jest tu odczuwalne i widoczne są brzydkie tekstury. Cóż, poczekamy zobaczymy, bo wszystko wskazuje na to, że w MMORPG stworzonym przez studio Cryptic czeka nas, mimo brzydkich tekstur, dużo zabawy, zapewnionej przez zróżnicowane zadania.

Odpowiedz
Kolejna gra robiona na siłe.
Odpowiedz
Szkoda, że dla pieniędzy studia rozmieniają na drobne znane marki. Co to ma być? Piraci z Karaibów? Kalka Risena? Dla mnie Neverwinter Nights to dwie pierwsze, niezapomniane części gry i nic poza tym.
Odpowiedz
Dlaczego to wygląda jak mod do pierwszego Dragon Age? Im więcej trajlerów oglądam, tym bardziej mnie studzą. Ja postoję, poczekam, aż będzie w CD-Action za 16 zeta. Na dzień dzisiejszy to dla mnie nie wygląda na warte więcej.
Odpowiedz
← Nowości

[Neverwinter] Neverwinter - Duch pirata na nowym zwiastunie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...