[GIII] Czy po podbiciu kilku miast orkowie atakują?

Otóż ostatnio mega się nudzę i postanowiłem przejść Gothica 3 od nowa i do końca. Z ostatniej gry zrezygnowałem, ponieważ po podbiciu 3 miast orkowie, wszyscy atakują mnie bez ostrzeżenia. I tu mam pytanie - czy jeśli zdobędzie się dużo reputacji u orków, to czy po podbiciu miast będą oni nas atakować?


PS czy naprawili ten błąd z butelkami trucizny w ostatnim community patchu?
Odpowiedz
Wysoka reputacja nie będzie miała wpływu na to czy orkowie będą Cię atakować po odbiciu zbyt wielu miast czy nie. Miałem tak samo z Asasynami i mnie atakowali więc z orkami też na pewno tak będzie. Ma wpływ tylko na zakup orkowych zbroi i to czy Cię wpuszczą do Kana. Błąd z butelkami trucizny? chodzi o to że nie można było nią pokrywać broni? Jeśli tak to ja mogłem, ale po nauczeniu się odpowiedniej zdolności.
Odpowiedz
Jedyne wyjście to wczytanie Save sprzed rzeźi, albo jakiś kod ale tego nie jestem pewien.
Odpowiedz
Wczytania nie potrzebuje, bo jak już wspomniałem zacząłem grę od nowa i jestem dopiero na podbiciu tej wioski po Ardei. Mimo wszystko jak jest jakiś na to, aby orkowie po podbiciu nie atakowali to prosiłbym o podanie.


W necie znalazłem jakiś kod na to, aby ork (np dowódca) nas nie atakował i stał się naszym przyjacielem. Tylko, że można go wpisać jednemu orkowi, a mi by się przydał na wszystkich orków.
Odpowiedz
Ostarnio grałem w G3 i zobaczyłem, ze po podbiciu
Ardrei
Przylondka Dun
Montery
Geldern
To Laster muwi ze orkowie z innych miast nie beda siedzieli z zalozonymi rekami.


Ps. Szkoda, ze tak puzno


Ww=Wiecny wendrowiec hasla zapomnialem to mój ostatni post...
Odpowiedz
Tylko nie podbijaj na początku Montery bo zaczną cie atakować już na samym początku
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Ta odpowiedziedź to... KŁAMSTWO

Atakują po podbiciu 3 miast nie licząc tych koniecznych dla fabuły głównej. A i atakują jak po podbiciu 3 maista zagadasz do jakiegoś orkowego dowódcy. Okazuje się, że żadne kody nie są potrzebne wystarczy najpierw pogadać ze wszystkimi przywódcami potem podbijać miasta pilnując aby ci dowódcy nie zdążyli zagadać.
Odpowiedz
← Gothic

Czy po podbiciu kilku miast orkowie atakują? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...