[NWN2:GZ] Pytanie o związek z fabułą

Witam, to mój pierwszy temacik na tym forum więc jeśli gdzieś był podobny temat to przepraszam ale nie zauważyłem.
Właśnie skończyłem kampanie podstawową i Maskę Zdrajcy, i powoli zabieram się do Gniewu Zehira. A moje pytanie brzmi : Czy grając w Gniew Zehira tą samą postacią co w podstawe i pierwszy dodatek zachowam atuty historyczne typu "Giermek Neverwinter" itd ? Oraz czy będzie to miało jakiś wpływ na fabułe np Khelgar rzuci mi się na szyje jak przyjdę do Warowi albo jako Lord Kapitan będę mógł władać Warownią jak za starych dobrych czasów ? ; P
Odpowiedz
Zachowasz atuty, nie będzie to miało jednak wpływu na fabułę, gdyż dodatek "Gniew Zehira" fabularnie dzieje się równocześnie z "Maską Zdrajcy" i jest on przeznaczony dla grupy postaci od poziomu 4. bodajże. To nie jest kontynuacja, a oddzielna kampania rozgrywająca się w Samarachu. Warownią aktualnie włada Khelgar, bo Lord Kapitan zniknął [poszedł do Raschemenu] i odbywają się jego poszukiwania.

Skoro zaczynasz dopiero kampanię, to pozwolę sobie polecić naszą solucję do tego tytułu, jeżeli gdzieś utkniesz bądź będziesz chciał odnaleźć pewne sekrety.
http://gexe.pl/neverw...2-Gniew-Zehira
Odpowiedz
Eeee to do bani, w ogóle widzę że dużo zmian jest i szczerze powiedziawszy sądzę że bardziej psują grę niż wnoszą coś ciekawego. Szczególnie chodzi mi o tworzenie drużyny, podejrzewam że nie będzie żadnych ciekawych rozmów między towarzyszami przez co gra będzie po prostu nudna >.< ale no cóż, wypada przejść : P

Dzieki za szybką odpowiedź i za solucje, pewnie się przyda ; )
Odpowiedz
Mnie się podobało, bo wymyśliłem własną historię towarzyszącą drużynie, jak przy prawdziwej sesji RPG, a to, że były to same Drowy, daje pole do popisu.
Użyjmy wyobraźni. Ponadto fabuła gry jest ciekawa, powiem nawet, że bardziej mnie zaciekawiła niż podstawy. Może ze względu na zmianę scenerii, bo Wybrzeże Mieczy jest zbytnio wyeksploatowane.
Odpowiedz
No cóż, kto co lubi prawda ? : D Osobiście najbardziej do tej pory polubiłem podstawę chociaż "Maska Zdrajcy" też nie była zła. No ale pogram w i w ten dodatek, może później okaże się ciekawy : P
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pytanie o związek z fabułą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...