Wiedźmin 2 – połowa graczy nie wiedziała o innych zakończeniach

Cóż, wątek z trollem pilnującym most był skopiowany z książki. A klątwa pojawia się już drugi raz - pierwszy był w jedynce. Questów osobnych nie chce mi się teraz wypisywać, ale było ich mnóstwo i także były ciekawe i wypisana przez Ciebie fabuła nie robi na mnie wrażenia - w jedynce była większa, ciekawsza, lepsza. Bez porównania także klimatycznie. Wybory mi pasowały i nie psuły aktów, bo gdyby w dwójce nie było dwóch ścieżek, to drugi akt mógł być lepszy. Nie twierdzę, że jest zły, bo jest dobry, ale czasami jest nudny, bo szukanie przedmiotów do pokonania klątwy i uratwania Saski (wolałbym jej nie pomagać, tylko zebrać nie te przdmioty, aby zginęła) nie jest interesujące, a ciekawych zadań pobocznych jest ledwie kilka.

Ta dialogi różnią się, bo gadamy z innymi postaciami. A w trzecim akcie czy dialogi tak bardzo się różnią? (nie uwzględniając ER, bo nie grałem, gdyż na razie siedzę w 2 akcie).

Co do wyboru elfów, zakonu lub netrualności - zapomniałeś o innej zbroi, innych zadaniach, innej karcie seksu - to tylko takie, które obecnie przychodzą mi namyśl, bo nie mam czasu na zbytnie szukanie kolejnych różnic.

Nie przekonasz mnie, jedynka jest i będzie dla mnie lepsza. Dałbym jej z czystym sumieniem 9, podczas gdy dwójce 8 lub 8,5.
Odpowiedz
Zgodzę się z naszymi gośćmi, od strony fabularnej W2 jest dużo lepszy, W1, to bardzo dobra gra, jednak sami twórcy przyznawali się do wielu ograniczeń narzuconych przez wykupiony silnik gry, dopiero w W2, pokazali na co ich stać, dając nową jakość. Wiedźmin miał ciekawą fabułę, ale tak naprawdę znajdzie się sporo gier, które trzymają podobny poziom, to był typowy cRPG, za to druga część to krok do przodu, dojrzalsza fabuła (bardziej czuć klimat książek) i co ważne realny wpływ na losy bohatera i uważam, że CDPR powinien iść tą właśnie ścieżką, nie zwracając uwagi na tych którzy tego nie doceniają, lub w ogólnie nie widzą.

Odpowiedz
← Nowości

Wiedźmin 2 – połowa graczy nie wiedziała o innych zakończeniach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...