[GII] Misja "Do dna"

Mam takie pytanko. Czy udało się komuś dobrze wypełnić misję "Do Dna" :?: Tą misję daje nam jakiś koleś na farmie Akila. Mówi, że w karczmie "Martwa Harpia" koleś organizuje zawody w piciu piwa, a on często bierze w nich udział. Niestety podejrzewa, że organizator dolewa do jego piwa ginu i zawsze on przegrywa. A mamy za zadanie podmienić gin na wodę. Czy komuś udało się to podmienić :?: Ja jak dotykałem skrzynki wszyscy się na mnie rzucili. Ale misja i tak została wypełniona chociaż koleś z farmy przegrał. Trochę dziwne.


Tonari no Totoro!
Ja zrobiłem wystarczy do tej skrzyni podejść nocą kiedy tamten właściciel skrzyni śpi 8)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Nie spi tylko wychodzi na dwor i siedzi na lawce.Zaloz sie z nim i poczekaj dzien lub dwa, az ten gostek wyjdzie na dwor i wtedy podmien.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
No to sorki śpi ale założenie jest takie same: musi odejść żeby się dobrać do skrzynki:)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
No ja przegrałem ten zakład przed napisaniem mojego posta tylko byłem ciekaw jak to wykonać. Bo ta misja wydawła mi się nielogiczna trochę. Można zablokować ten temat


Tonari no Totoro!
← Gothic
Wczytywanie...