Naznaczeni Błękitem, ks.I

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Naznaczeni Błękitem, ks.I"!

Fabryka Słów jest ostatnio zdecydowanie na fali. Wydaje mnóstwo nowych tytułów i to zarówno znanych, jak i początkujących pisarzy. Ewę Białołęcką można zaliczyć zdecydowanie do tych rozpoznawalnych. Pierwsza powieść – "Tkacz Iluzji" – przyniosła jej nie tylko nagrodę Zajdla, ale również rzeszę wiernych po wsze czasy fanów. Sama się do nich zaliczam i chociaż każdą kolejną książkę spod jej pióra przyjmowałam z otwartymi ramionami, nadal pozostawała pewna nuta rozczarowania i niezadowolenia, ponieważ nie był to kolejny tom "Kronik Drugiego Kręgu", a czasem nawet lektura okazywała się następnym wznowieniem dotychczas wydanych powieści z tegoż cyklu. I tak "Tkacz Iluzji" doczekał się już wydań w liczbie czterech. Pierwsze – dziewicze, wydała SuperNowa, następne dwa już pt. "Naznaczeni Błękitem" Runa, a ostatnie, najnowsze właśnie wspomniana na początku Fabryka Słów. Nieśmiało przyznam się, że zaliczyłam wszystkie cztery wydania.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Czyli to to "POPRAWIONE" wydanie, które wg. duuuuuużej liczby osób było tylko skokiem na kase.
Nie będę wymieniąc wszystkich argumentów przeciw temu wydaniu (książka sama w sobie jest OK, ale na zakończenie będą chyba czekać jeszcze moje wnuki), głównjy przeciw to: DLACZEGO KSIĄZKA NIE KOŃCZY SIĘ W TYM SAMYM MIEJSCU CO PIERWSZE WYDANIE????????? żeby móc sobie poczytać trzeba będzie kupić następne części w NOWYM wydaniu (pewnie porpawionym) albo kombinować z poprzednimi wydaniami.
Odpowiedz
← Artykuły

Naznaczeni Błękitem, ks.I - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...