[W2] Zniknięcie feromonu królowej endriag

Jeśli komuś nie chce się czytać całości niech przejdzie do ostatnich linijek.

Otóż od jakiegoś czasu usiłuję grać w Wiedźmina 2 edycję rozszerzoną. Co chwilę są jakieś komplikacje - to za słaby komputer, nie da się wymienić to co jest słabe. Udało mi się pożyczyć lepszego laptopa na czas grania. Męczyłem się z instalacją 2 dni, bo laptop choć dobry, to "dziwny". Dzisiaj zajarany zacząłem grę. I jak to zwykle bywa coś mi musi popsuć humor. Jakiś chyba głupi bug.



Po walce z królową endraig (czy jakoś tak) jej szczątki gdzieś "wyparowały". Bez jej szczątków nie mogę zdobyć tego unikatowego składnika. Feromonu czy czegoś tam.

Tu pytanie: czy istnieje jakiś sposób na dodanie tego składnika kodem? Jak nie ma to co mogę zrobić? (amulet nic nie znajduje, a save jest spory kawałek temu więc nie uśmiecha mi się wczytywać).


Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Rodzaj dropu z potworów zależy od stanu wiedzy o nich z tego co mi się wydaje. Kodów nie ma, jest edytor do zapisów stanu gry.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W sumie są 3 królowe do zabicia. Do manuskryptu potrzebujesz tylko 1 feromonu. Wydaje mi się, że nawet jak Ci jeden zniknął, to nie masz się co stresować. Zabij 3 królowe, na pewno ci wypadnie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Courun: głupi nie jestem, czytam dziennik, a o endriagach wiem wszystko.


3 królowe? W misji mi pisało, że 2. Ale skoro wystarczy jeden feromon to ok, bo pierwszą królową zabiłem normalnie i miałem drop.

Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
A może i dwie. Nie pamiętam. Więcej niż jedna na pewno.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Wiedźmin

Zniknięcie feromonu królowej endriag - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...