Zniknięcie feromonu królowej endriag - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

eimyr,
A może i dwie. Nie pamiętam. Więcej niż jedna na pewno.
Bhaal998,
Courun: głupi nie jestem, czytam dziennik, a o endriagach wiem wszystko.


3 królowe? W misji mi pisało, że 2. Ale skoro wystarczy jeden feromon to ok, bo pierwszą królową zabiłem normalnie i miałem drop.

Dzięki za pomoc.
eimyr,
W sumie są 3 królowe do zabicia. Do manuskryptu potrzebujesz tylko 1 feromonu. Wydaje mi się, że nawet jak Ci jeden zniknął, to nie masz się co stresować. Zabij 3 królowe, na pewno ci wypadnie.
Courun Yauntyrr,
Rodzaj dropu z potworów zależy od stanu wiedzy o nich z tego co mi się wydaje. Kodów nie ma, jest edytor do zapisów stanu gry.
Bhaal998,
Jeśli komuś nie chce się czytać całości niech przejdzie do ostatnich linijek.

Otóż od jakiegoś czasu usiłuję grać w Wiedźmina 2 edycję rozszerzoną. Co chwilę są jakieś komplikacje - to za słaby komputer, nie da się wymienić to co jest słabe. Udało mi się pożyczyć lepszego laptopa na czas grania. Męczyłem się z instalacją 2 dni, bo laptop choć dobry, to "dziwny". Dzisiaj zajarany zacząłem grę. I jak to zwykle bywa coś mi musi popsuć humor. Jakiś chyba głupi bug.



Po walce z królową endraig (czy jakoś tak) jej szczątki gdzieś "wyparowały". Bez jej szczątków nie mogę zdobyć tego unikatowego składnika. Feromonu czy czegoś tam.

Tu pytanie: czy istnieje jakiś sposób na dodanie tego składnika kodem? Jak nie ma to co mogę zrobić? (amulet nic nie znajduje, a save jest spory kawałek temu więc nie uśmiecha mi się wczytywać).


Z góry dzięki za pomoc.
Wczytywanie...