[ME3] Ulubiona mapa w trybie multiplayer

Jaka jest twoja ulubiona mapa w trybie multiplayer

Baza Sztylet (0 głosów [0%])
Baza Duch (0 głosów [0%])
Baza Olbrzym (1 głos [16.67%])
Baza Reaktor (0 głosów [0%])
Baza Lodowiec (2 głosy [33.33%])
Baza Biel (1 głos [16.67%])
Baza Hydra (1 głos [16.67%])
Baza Kondor (0 głosów [0%])
Baza Nefryt (1 głos [16.67%])
Baza Bogini (0 głosów [0%])
Baza Rio (0 głosów [0%])
Baza Vancouver (0 głosów [0%])
Baza Londyn (0 głosów [0%])
Tak jak w pytaniu. Jaka jest wasza ulubiona mapa/baza w trybie multiplayer i dlaczego?
W moim przypadku jest to, pomimo występującego w niej bugu w ewakuacją, Baza Nefryt. Posiada egzotyczną i występującą dość obficie roślinność, jest wiele miejsc do ukrycia się przed wrogami i ucieczki przed nimi, a przy tym nie jest zbyt duża.
Natomiast nie lubię Bazy Sztylet. Co chwila gdy na niej gram występują jakieś bugi np. niezniszczalne tarcze u postaci graczy, brak czasu ładowania mocy (moc od razu gotowa do użycia).
Odpowiedz
Moją ulubioną mapą BYŁA baza Olbrzym, gdyż bardzo ale to bardzo rzadko mi sie wylosowywała, jest duża, chyba największa przez co można uciec na drugi koniec mapy gdy oponent wygrywa, i jest dobra dla każdej postaci. Jest pomost snajperski, dużo osłon dla postaci ze strzelbami, no i w końcu jest to Ojczyzna Krogan, którymi bardzo dobrze sie tam gra. Napisałem, że Była, ponieważ od pewnego czasu ( jak wiele osób) już nie gram w multiplayera. Może powróce do gry kiedy DLC Ziemia będzie potrzebować wsparcia. A na razie pas.

Ten.. Tego.... bug z ewakuacją, niezniszczalnymi tarczami, czy brakiem ładowania mocy. Ciekawe, choć ja raz miałem taki bug,że moja postać wg powtarzam WG, nie odnosiła obrażeń, ale też nie mogłem korzystac z mocy anie broni . . Nie ma ta jak atakować pustoszyciela i banshee z walki wrecz i nie odnosić obrażeń. Co prawda bug ale fajny
Odpowiedz
Dodałem kolejne odpowiedzi do ankiety (o ile kogoś to interesuje)
Odpowiedz
← Mass Effect

Ulubiona mapa w trybie multiplayer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...