Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea: Nowy dodatek.


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kultowej sagi spod znaku "Mocy i Magii". Oto niebawem wyjdzie na światło dzienne długo wyczekiwany dodatek do Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea.

Rok po wydarzeniach z podstawowej wersji na Savage Sea zaczynają znikać statki handlowe. Rada Piratów postanawia zbadać sprawę, bo po lokalnych tawernach zaczynają krążyć opowieści o czymś, co czai się w tych wodach. Na wyprawę wyrusza Crag Hack, legendarny barbarzyńca, który jest główną postacią dodatku.

heroes, magic, might, and, pirates, savage, sea, grag, hack

Premiera Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea została zaplanowana na 12 lipca. Przyniesie kilkanaście godzin nowej rozgrywki, szereg nowych broni i przeciwników. W Polsce, inaczej niż na większości pozostałych rynków, dodatek ukaże się w wersji pudełkowej, w zaskakująco niskiej cenie 39,90 zł. Równocześnie ukaże się łatka, która zmienia wygląd ekranów miast, jedną z największych wad oryginalnego M&M:H6. Czekamy!

Odpowiedz
Ech te Herosy, mają coraz mniej wspólnego z oryginalną trylogią.
Odpowiedz
Dodatek może być ciekawy, ale bardziej bym go widział w "Kings Bounty".
Odpowiedz
Idą za trendami i stawiają na piratów. A cena wersji pudełkowej zachęcająca.

Odpowiedz
Nie przejmuj się, też nie grałem
Odpowiedz
Ja skończyłem na III
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Bzdura Nie jest zła, aczkolwiek nie umywa się do pierwszych części. A największym sentymentem darzę i tak dwójkę za... wszystko
Odpowiedz
Denerwuje mnie ta wciskana wszędzie tematyka piratów. Ale widziałam gdzieś screeny miast i prezentowały się naprawdę fajnie. Także może się skuszę, bo może ten dodatek ożywi nudne jak flaki z olejem Heroes VI.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Ooooo kolejny dodatek do Heroes VI i to w jakiej cenie
A mnie ta tematyka piratów nie denerwuje. Jakoś za mało spotykam te motywy Już nie mogę się doczekać aż powrócą te piękne ekrany miast . Mniej więcej tak się będą prezentowały

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Masz rację, cena jak na dodatek jest zadziwiająco niska. To zaciskanie pasa kompletnie mi nie wychodzi.

A masz screen może tego wodnego miasta??
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Niestety ale jeszcze nie znalazłem screenu miasta Świątyni. Dali tylko nekromantów i orków

A wracając do dyskusji która część jest lepsza to moim zdaniem trójka bije wszystko na głowę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Nowości

Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea: Nowy dodatek. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...