Neuroshima Hex na Androida!


Po długich miesiącach oczekiwań doczekaliśmy się premiery gry Neuroshima Hex na Androida!

neuroshima hex

Grę można pobrać w serwisie Google Play za jedyne 9,99zł. Za te pieniądze dostajemy 4 armie znane z podstawowej wersji, a grać możemy zarówno ze sztuczną inteligencją jak i innymi graczami. Neuroshima jest dostępna tylko w języku angielskim, jednak twórcy zapewniają, że niebawem będzie dostępna również edycja z polskim językiem.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do tej strony i zachęcamy do sięgnięcia po ta niewątpliwie najlepszą polską grę postapokaliptyczną!

Odpowiedz
Pomijając już totalny "dickmove" jakim było ubicie oryginalnego projektu hex online dla kasy to nie wydaje mi sie by rozgrywka w hexa na smartfonie należała do specjalnie przyjemnych.
Ja czekam na klienta dla PC. Dwie dychy mogę za to dać, ale na więcej niech nie liczą pazery jedne.
Odpowiedz
Szkoda, że na swoimi Mini nawet nie wiem, czy dojrzę nawet symboli na żetonach Jest może jakieś demo?

I muszę zgodzić się z enetherem, że ubicie Hexa online było chyba strzałem w kolano.
Odpowiedz
← Nowości

Neuroshima Hex na Androida! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...