[TESIII] Odpoczynek po 24h za jednym zamachem?

Szanowni Forumowicze i Admini
Pewien element gry nie daje mi spokoju. Chodzi o odpoczynek, a mianowicie o wieczne ustalanie paska odpoczynku.
Moje pytanie brzmi: Czy jest jakakolwiek modyfikacja, lub też czy możliwe jest stworzenie takiej modyfikacji w grze, która pozwalałaby na odpoczynek dwudziestoczterogodzinny za naciśnięciem jednego klawisza? Myślę tutaj o rodzaju bindu, jak np. w Counter Strike, kiedy kupujemy bronie jednym przyciskiem, tylko że tutaj sprawa by wyglądała tak, że po naciśnięciu przycisku, np. [T] automatycznie został włączony odpoczynek na 24 h (czyli maksymalną wartość)

Serdecznie pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Mariano


Edycja nazwy tematu na właściwszy.
Odpowiedz
Przyznam, że nie wiem czy jest taka opcja w jakimś modzie, niemniej normalnie potrzebujesz "aż" dwóch klawiszy, by odpocząć O ile w Counterze przy skakaniu po planszy i fragowaniu wszystkiego wokół każda sekunda jest istotna i niczym w RTSie nie ma czasu na otwieranie dodatkowych okienek i poświęcanie im uwagi, o tyle w Morrowindzie raczej nie odpoczywamy w trakcie walki z Daedrą lub ucieczki przed stadem Atronachów
Odpowiedz
Dziękuję za poranną dawkę szyderstwa, naprawdę tego mi brakowało Po prostu zastanawiam się czy jest możliwość takiej modyfikacji. Szczerze powiedziawszy, lubię grać w tę grę godzinami, z kubkiem kawy w jednej ręce i takie rozwiązanie ogromnie ułatwi mi grę

Niemniej jednak pytanie nadal zostaje aktualne

Pozdrawiam Serdeczne
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie bierzesz tego do siebie Wbrew pozorom o żadne szydło ani szyderstwo mi nie chodziło :*
Odpowiedz
Alesz oszywiśsze! Pytanie cały czas bez odpowiedzi ...
Odpowiedz
Gdyż ja akurat lepszej nie jestem w stanie Ci udzielić, ale jest tu jeszcze paru innych morrowindowych maniaków, więc słucham(y)...
Odpowiedz
Dodatek do tematu! Dowiedziałem się od Bethesdy, że czynność którą opisałem jest do zrobienia w ramach tworzenia tzw. "makra" ...
Czy ktoś poradzi jak zrobić to co opisałem z użyciem makra ...?
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Odpoczynek po 24h za jednym zamachem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...