DraconesiaDraconesia - Polska graficzna gra 2d MMORPG przez przeglądarkę w trakcie tworzenia.

Witaj w krainie Draconesia, gdzie ścieżki są kręte, a fauna i flora życiu nie sprzyja, gdzie krainą całą władają smoki z legend wzięte. Przybywasz by to zmienić, czy też utrzymać taki stan rzeczy? Nieważne. Jesteś na miejscu, a odwrót najgorszym z wyborów, jak się okaże. Wrota czekają otworem, a jedynym słusznym wyborem, przejść przez nie, zaś pamiętać należy. Kto raz przez nie przejdzie, zawrócić nie może. Tak więc przygotuj się do starcia z nową rzeczywistością, jaką ów świat oferuje. Tak zostało spisane, twój byt, twoje przeznaczenie, zaczynają się właśnie w tym miejscu, w tej porze.

Poszukujemy osób chętnych do pomocy, w szczególności osób zajmujących się pixelartem.

Strona główna gry - Draconesia - strona główna
Forum gry - Forum
Odpowiedz
Filmik który macie na głównej jest po prostu zajebi**** nudny. Czy to ma kogokolwiek przekonać do tej gry, albo pomocy w tworzeniu jej? oO
Po za tym nie sądzę, aby kolejna gra na silniku RPG Maker miała szanse odnieść jakikolwiek sukces, no chyba, że byłaby bardzo dobra, ale Draconesia na to się nie zapowiada. DRACONESIA!? Znowu smoki jakieś, czy co!? Nie można wymyślić czegoś bardziej oryginalnego? Robienie kolejnej sztampowej gry i to zdaje się niezbyt atrakcyjnej dla graczy nie ma zbyt wielkiego sensu.


Ale mimo wszystko - Powodzenia!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Draconesia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...