"Grim Dawn"potrzebuje wsparcia


Część developerów ze studia, które stworzyło pamiętnego "Titan Quest" – RPG hack'n'slash, który miał premierę lata świetlne temu, konkretnie w 2006 – założyło Crate Entertainment. Pracują już dwa lata nad "Grim Dawn". Ma to być duchowy spadkobierca "Titan Quest".

grim dawn, gra rpg

Obecnie nad "Grim Dawn" pracuje kilka-kilkanaście osób, a tylko dwie z nich mogą poświęcać cały swój czas bez wynagrodzenia. Dlatego Crate Entertainment zdecydowało się poprosić o pomoc finansową graczy, by mogli zapłacić swoim pracownikom. Pożądana kwota wynosi 280 tysięcy dolarów, a obecnie zebrano koło 110 tysięcy dolarów. Do końca zbiórki zostało jeszcze 29 dni. Tutaj gracze mogą zobaczyć jak prezentuje się "Grim Dawn" na wideo, na razie w wersji alpha. Gra prezentuje się bardzo dobrze, a że "Titan Quest" ma sporo fanów, myślę, że twórcy nie muszą się martwić o to, czy zbiorą odpowiednią sumę.

Za pośrednictwem serwisu Kickstarter, po raz kolejny są zbierane pieniądze na tworzenie gry. Nowa moda? Ciekaw jestem, jak długo się utrzyma.

Odpowiedz
Ten Kickstarter jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem. A co do Grim Dawn to gra bardzo fajnie się zapowiada , i żeby wydali ją w czasie gdy ludzie czekają na Diablo 3 myślę że dużo osób by ją kupiło. Ale gra ma wyjść dopiero w 2013 a to po premierze Diablo. Więc szanse na zaciekawienie graczy tą produkcją jest bardzo mało prawdopodobne, no chyba że nowe Diablo 3 nie spełni oczekiwań graczy.
Odpowiedz
← Nowości

"Grim Dawn"potrzebuje wsparcia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...