[ME3] Mass Effect 3 - problem z instalacją

Witam wszystkich
Nie wierzę że to piszę ale mam problem ze zwykłą instalacją gry. Podczas tego procesu gra grzecznie prosi o uwierzytelnienie jej w systemie Origin. Sęk w tym że przez cały wczorajszy dzień i dzisiejszy poranek pojawiał się taki oto komunikat.

Cytat

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Nie można wykonać tego działania. Powodem może być wyjątkowo duże obciążenie serwera lub trwające prace serwisowe. Spróbuj ponownie za kilka minut.


Komunikat pojawia się przy podaj kod produktu. Normalnie szlag mnie już trafia gdy muszę z tym walczyć. Ktoś mi z tym pomoże?Ktoś wie jak może mi pomóc? Bardzo ładnie proszę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Może jakieś chwilowe problemy? Poczekaj, możesz też popróbować z odinstalowaniem Origina i zainstalowaniem go podczas instalacji gry. Podobno też nie wolno mieć w czasie instalacji włączonych takich programów jak: FRAPS, RivaTuner, EVGA Precision, MSI Afterburner, DXtory, Punto Switcher, amBX, mumble, Xfire.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Courun ale te problemy trwają od wczoraj aż do dzisiaj ale muszę poczekać, bo nie mam większego wyboru. Hmm z tego co wiem to żaden z tych programów nie pracował w trakcie instalacji jednak lepiej jest się upewnić.

Trzeci Kur grę instaluję z płyty

Najśmieszniejsze jest że przy załadowaniu konta i ustaleniu pewnych rzeczy to nawet nie mogłem znaleźć głupiego avatara.

Podczas nieudolnej próby uwierzytelnienia gry nie zauważyłem aby program pobierał coś z internetu.

[Dodano po 3 dniach]

Problem został rozwiązany. Dotyczył on niestety mojego netu. Jak zmieniłem z sieci Play na Multimedię czyli musiałem grę u kogoś innego zainstalować. Temat może zostać zamknięty.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect 3 - problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...