[ME3] Jaką rasą i klasą grasz w multi?

Jaką rasą i klasą grasz w multi?

Drellem (2 głosy [20%])
Turianem (1 głos [10%])
Kroganem (0 głosów [0%])
Człowiekiem (4 głosy [40%])
Quarianem (1 głos [10%])
Asari (1 głos [10%])
Salarianem (0 głosów [0%])
Batarian (0 głosów [0%])
Geth (1 głos [10%])

Jaką klasą grasz w multi?

Adeptem (3 głosy [30%])
Żołnierzem (4 głosy [40%])
Szpiegiem (2 głosy [20%])
Inżynierem (0 głosów [0%])
Szturmowcem (1 głos [10%])
Strażnikiem (0 głosów [0%])

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Radi dnia wtorek, 10 kwietnia 2012, 22:53 napisał

Trza rozszerzyć ankiete o nowe postacie.

Zrobione. Dopisałem Getha i Batariana.
Odpowiedz
Głównie Szturmowcem. Co do ras - mam ze 3 postacie. Jest jakiś ludź, turianin no i asari. To bardziej przymus niż własny wybór - inne postacie muszą mi się trafić w pakach a póki co leci albo to samo, ale jakiś szajs. Bywa
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam jedną postać. Człowiek, a profesja Żołnierz.
Zastanawiam się nad Gethem, bo przyszła mi aktualizacja na PS3, że jakiś dodatek do Mass Effect 3 jest za darmo, wchodzę na Multi i patrzę mogę zrobić postać Getha : D
Odpowiedz
Ale getha inżyniera czy szpiega? Inżynier jest niezły, bo ma przeciążenie, wieżyczkę (lepszą niż quariańska) i tryb łowcy (który nierzadko się przydaje). Szpieg z kolei jest chyba najlepszym spośród wszystkich dostępnych szpiegów, bo pomijając bonusy do obrażeń podczas użycia tactical cloak, ma jeszcze dodatkowe bonusy, gdy ma aktywny tryb łowcy (choć osobiście wolę salarianina);p
Odpowiedz
Niedługo trzeba będzie znowu rozszerzyć o nowe postacie.
Odpowiedz
Zazwyczaj człowiekiem i żołnierzem ( mało) ale z tego powodu , że gram więcej na singlu
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Kiedy będzie poszerzona ankieta? Z chęcią zmieniłbym oddany tu głos.
Odpowiedz
Czyżby vorch byłaż aż taki dobry?
Odpowiedz
Czy ja wiem czy dobry? Po prostu wyśmienicie się nim gra. Jego miotacz płomieni jest niczego sobie. Zwłaszcza przeciwko grupkom słabszych wrogów, albo odwróconym do nas plecami Atlasom lub Gethom Prime. Tylko trzeba uważać bo działa na krótki dystans. Poza tym lubię vorche.
Odpowiedz
Ja od długiego czasu gram turianem szturmowcem i uważam że jest świetny, chociaż wolałabym asari albo egzekutorkę.
Odpowiedz
Wśród szturmowców nie ma turianina. Egzekutorka z kolei to Adept.

Troll?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Od niedawna a właściwie od wczoraj męczę tryb multiplayer. Wśród moich postać są ludzki szturmowiec, adept drell, ludzki szpieg i quariański szpieg. Całkiem fajnie grało mi się szturmowce. Szarża biotyczna + nova =

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja gram od marca tego roku i przed DLC było tak.

Przed Odrodzeniem dużo grałem ludzkimi postaciami, lub Asari Adeptem.

Po odrodzeniu długi czas grałem Gethem inżynierem, dobra klasa.

Po rebelii, zacząłem grać Quarianinem mężczyzną szpiegiem.

Dopiero jednak po Earth DLC, zacząłem na serio grać szpiegiem, ponieważ N7 Cień wydaje się najlepszą opcją, jeśli chodzi o wyłączanie / włączanie, oraz przenoszenie paczek do punktu ewakuacji. Cień w swoich umiejętnościach ma premię do szybkości.
Odpowiedz
Hmmmm ostatnio spodobał mi się Kroganin Wódz w Boju oraz Cień N7 Ta egzekucja tego szpiega jest świetną umiejetnością
Krogański watażka i jego cios z dyńki oraz biotyczna szarża są po prostu boskie. Nie ma to jak ponawalać sie z Atlasem na łby Hehehe

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Z Atlasami lubię się naparzać jako batariański albo krogański żołnierz. Mi za to spodobał się Paladyn N7. Niby wszędzie piszą, że kiepski i w ogóle, ale ze swoimi mocami i tarczą (też daje radę tłuc Atlasy;p) jest bardzo wszechstronny.

Chciałbym, by kiedyś zrobili moda, w którym lejemy się z hordami zombiaków (ale takimi hordami przez duże H). Z chęcią zmiótłbym je Niszczycielem N7 zaopatrzonym w Tajfuna;D

[Dodano po 23 dniach]

Dorzuciłbym do listy volusy - od teraz to moja ulubiona rasa
Odpowiedz
Muszę tą listę zaktualizować, ale doszło już tyle klas i ras, że się w tym pogubiłem
Odpowiedz
Podpisuję się pod słowami Trzeciego Kura. Adept Volusów wymiata
Świetnie się nim gra tylko ten mały drań nie potrafi się chować za osłony >.<

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ale może znikać i ma fajne heavy melee;p Adepta niestety nie ustrzeliłem, ale mam inżyniera, który też daje radę. Człowiek od razu się uczy pokory i nie wystawia dupy niepotrzebnie zza rogu;p
Odpowiedz
No w sumie racja Kurze ,ale człowiek przyzwyczajony jest przyzwyczajony do pewnych rzeczy to ciężko mu jest gdy czegoś nie ma
Dziś w nocy trafiła mi się wreszcie Asari Szturmowiec. Nie jest jeszcze spełnieniem moich marzeń ,ponieważ poluję na furię N7
Btw walki ze Zbieraczami są świetne

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Mass Effect

Jaką rasą i klasą grasz w multi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...