[ME3] Jaką rasą i klasą grasz w multi?

Jaką rasą i klasą grasz w multi?

Drellem (2 głosy [20%])
Turianem (1 głos [10%])
Kroganem (0 głosów [0%])
Człowiekiem (4 głosy [40%])
Quarianem (1 głos [10%])
Asari (1 głos [10%])
Salarianem (0 głosów [0%])
Batarian (0 głosów [0%])
Geth (1 głos [10%])

Jaką klasą grasz w multi?

Adeptem (3 głosy [30%])
Żołnierzem (4 głosy [40%])
Szpiegiem (2 głosy [20%])
Inżynierem (0 głosów [0%])
Szturmowcem (1 głos [10%])
Strażnikiem (0 głosów [0%])
Tak jak w pytaniu - jaką ras i klasą gracie? Ja najbardziej lubię grać Drellem. Ma fajne umiejętności, które pasują do mojego stylu walki - spustoszenie, które osłabia wroga, a mnie wzmacnia i (według mnie najlepsze) granat kasetowy, który pozwala mi na pozbycie się kilku wrogów naraz. Dodatkowo bardzo fajnie walczy wręcz - mianowicie atakuje z półobrotu. Trochę irytuje mnie to, że przy tym ataku przesuwa się tak, że wróg stoi za mną, co stawia go w dobrej sytuacji, ale tak to Drell jest bez zarzutu. Co do klasy - na początku próbowałem żołnierzem (tak jak w single), ale po jakimś czasie uznałem, że w multi lepiej mi się gra adeptem.

PS: Gdy dodadzą nowe rasy i klasy za pomocą DLC to wtedy dopiszę je do ankiety.
Odpowiedz
Ja wszystkimi klasami i rasami gram po trochu. Choć salarianina i quaranina jeszcze nie odblkowałem więc nie wiem jak sie nimi gra. Ale jeżeli miałbym wybrać moją ulubianą to byłaby to asari, gdyż ma dobre moce - w tym ulepszony od pierwszego mass effecta zastój - i niesamowity atak wręcz. Atak wręcz najbardziej mi sie podoba bo odpycha wszystkich dookoła. Dobierając odpowiednie bronie można stworzyć zabójczą postać.
Odpowiedz
Taa, a ja elkorem.

Planowałam grać adeptem asari, ale zdecydowałam się na inżyniera i czekam, aż odblokuje mi się quarian z jego rozstawianym działkiem Eng mi się spodobał, tak w ogóle, szczególnie umiejętność spalenie.

Odpowiedz
A ja tradycyjnie tłukę człowiekiem żołnierzem i będę tłukł nim tak długo, aż zbiorę dostatecznie dużo kasy, by kupić sobie paczkę Widma. Liczę na to, że wylosuję krogańskiego żołnierza. Chcę sie tłuc z Atlasami na łby! Mwahahaha!
Odpowiedz
Klasy są w paczkach weterana, ale dość rzadko się trafiają. W ten sposób wydropiłem quariańskiego szpiega i szturmowca asari.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A ja wam powiem że nie gram w multi, raz spróbowałem i mnie to nie porwało. Tępe nawalanie, wyrywające mnie z historii.
Liczy sie taki głos?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Mi tam multi się podoba, ale głupio, że jest ograniczony lvl, bo po jego osiągnięciu nie chce mi się dalej grać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia niedziela, 25 marca 2012, 11:20 napisał

Możesz grać inną postacią;p

No tak, ale ja wolałbym grać jedną postacią i w wbijać coraz większy lvl, aby mieć lepsze miejsce w rankingu. A tak to od początku i znowu do 20 lvl i następna postać. Jak dla mnie jest to za bardzo schematyczne i monotonne.
Odpowiedz
Miejsce w rankingu zależy od liczby rozegranych gier i capuje się chyba na 200.

Granie 20lvl postacią sprowadza się do dropienia itemków i ulepszania ekwipunku.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ja zawsze gram różnymi rasami i klasami więc trudno zagłosować mi w ankiecie. Każda rasa ma swoje zalety i wady, to samo i klasa, jednak uważam że niektórym rasom nie pasują przypisane im klasy, np. drell szturmowiec ze słabymi barierami nie nadaje się za bardzo do szarżowania na wrogów, chyba że na tych słabszych i pojedynczych. Dość dobrą postacią jest strażnik turianin, który posiada przeciążenie, gdy wcieliłem się w tą postać była to jedyna umiejętność, którą używałem przez całą walkę (za wyjątkiem ciągle aktywnego pancerza technologicznego). A kroganin to postać zbyt przesadzona, wysokie zdrowie i tarcze pomogą mu przetrwać dłużej niż pozostałym, dźwiga więcej niż inni i jest prawdziwym wymiataczem jeśli chodzi o walkę wręcz, zwłaszcza w szale, który zapewnia redukcję obrażeń i premię do walki wręcz.
A jeśli chodzi o ranking to można osiągnąć większy niż 200 (jeśli mówimy o tym samym).
PS. Według mnie granie 20-poziomową postacią nie ma sensu, bo takowa już nic więcej nie osiągnie. Gdy tylko jakaś postać mi awansowała na ten poziom, wybierałem opcję w menu wyboru postaci, która zwiększała ranking N7 o 10 i obniżała poziom klasy do pierwszego.
Odpowiedz
Zdecydowałem się w końcu na quarianina szpiega. Jego umiejętność sabotażu jest bardzo urocza, zwłaszcza gdy wieżyczka inżyniera Cerberusa zaczyna atakować swojego konstruktora. Szkoda, że nie wszyscy gracze rozumieją, że jest ona po naszej stronie.
Odpowiedz
Mam quariańskiego szpiega i nie gram nim właśnie z tego powodu, że cokolwiek przejmę (na przykład Geth Pyro albo nawet Geth Prime), wszystkim graczom włącza się przełącznik "ZABIJMY WŁASNIE TEGO".
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
O kurczaki, to do tego służy sabotaż? Dobrze wiedzieć...

Odpowiedz
Trza rozszerzyć ankiete o nowe postacie.
Odpowiedz
← Mass Effect

Jaką rasą i klasą grasz w multi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...