Klejnuty

Klejnuty robią ostatnio furorę w internecie, co rusz natrafia się na ulicy ludzi, którzy pytają się Krzysia jak żyć, szukają dziewczyny, która szuka chłopaka, lub wspominają talenty muzyczne i taneczne Najmana.

Co wy o tym sądzicie. Jak dla mnie koleś, który to robi jest bezbłędny, ma talent, bo z jednej strony jest to zlepek wypowiedzi różnych ludzi, ale opracowany w taki sposób, że powstają z tego wpadające w ucho piosenki.

Ostatnio na neta trafił kolejny utwór, tym razem o jednym z jurorów x-factor: http://www.youtube.co...?v=P1yzlJuHCAg

Odpowiedz
Ja obejrzałem wczoraj kilka razy utwór "Bede go zjadł" (to tytuł z błędami) który opowiada o spotkaniu Magdy Gessler z Mięsnym Jeżem i mało co nie spadłem z krzesła obejrzyjcie i wy polecam.
Odpowiedz
Ten fragment z "będę go zjadł" wymiata, ogólnie facet który to tworzy ma talent bo jego filmiki, nie są jedynie zlepkami wypowiedzi, ale łączą się w pewnego rodzaju spójne utwory muzyczne, które najzwyczajniej w świecie dobrze się słucha.

Odpowiedz
No widzicie, a ja byłem tak niezwykle szczęśliwym człowiekiem, dopóki mi tego nie pokazano... widocznie nie mam poczucia humoru, bo nie bawi mnie to ani trochę Choć za pomysły gościowi należą się skromne oklaski, no nie ukryję. Ale skromne.
Odpowiedz
jak już mówiłem nie ma takiej rzeczy która każdy by lubił.
Odpowiedz
Oglądalność mówi sama za siebie, a i na ulicy zdarza mi się usłyszeć, "Krzysiu...", "Potrafię śpiewać i tańczyć".

Odpowiedz
Co prawda to prawda. Klejnuty i ich utwory maja spora oglądalność i większości się podobają.
Odpowiedz
Do tego potrzeba odpowiedniego nastawienia. Lekkie, zabawne i dobrze wykonane.
Odpowiedz
Robią furorę, ponieważ są świetni i wpadli na dobry oraz oryginalny pomysł jak się wybić.
Odpowiedz
Nie są, tylko JEST świetny jak już coś (wykonawcą jest CeZik)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No dobra, przyznam, Zaklęta Antylopa daje czadu
Odpowiedz
Jak dla mnie to nie .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Muzyka

Klejnuty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...