Klejnuty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Jak dla mnie to nie .
Salem,
No dobra, przyznam, Zaklęta Antylopa daje czadu
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Nie są, tylko JEST świetny jak już coś (wykonawcą jest CeZik)
stende,
Robią furorę, ponieważ są świetni i wpadli na dobry oraz oryginalny pomysł jak się wybić.
Bishin,
Do tego potrzeba odpowiedniego nastawienia. Lekkie, zabawne i dobrze wykonane.
Bard Card,
Co prawda to prawda. Klejnuty i ich utwory maja spora oglądalność i większości się podobają.
Sosna,
Oglądalność mówi sama za siebie, a i na ulicy zdarza mi się usłyszeć, "Krzysiu...", "Potrafię śpiewać i tańczyć".
Bard Card,
jak już mówiłem nie ma takiej rzeczy która każdy by lubił.
Salem,
No widzicie, a ja byłem tak niezwykle szczęśliwym człowiekiem, dopóki mi tego nie pokazano... widocznie nie mam poczucia humoru, bo nie bawi mnie to ani trochę Choć za pomysły gościowi należą się skromne oklaski, no nie ukryję. Ale skromne.
Sosna,
Ten fragment z "będę go zjadł" wymiata, ogólnie facet który to tworzy ma talent bo jego filmiki, nie są jedynie zlepkami wypowiedzi, ale łączą się w pewnego rodzaju spójne utwory muzyczne, które najzwyczajniej w świecie dobrze się słucha.
Bard Card,
Ja obejrzałem wczoraj kilka razy utwór "Bede go zjadł" (to tytuł z błędami) który opowiada o spotkaniu Magdy Gessler z Mięsnym Jeżem i mało co nie spadłem z krzesła obejrzyjcie i wy polecam.
Sosna,
Klejnuty robią ostatnio furorę w internecie, co rusz natrafia się na ulicy ludzi, którzy pytają się Krzysia jak żyć, szukają dziewczyny, która szuka chłopaka, lub wspominają talenty muzyczne i taneczne Najmana.

Co wy o tym sądzicie. Jak dla mnie koleś, który to robi jest bezbłędny, ma talent, bo z jednej strony jest to zlepek wypowiedzi różnych ludzi, ale opracowany w taki sposób, że powstają z tego wpadające w ucho piosenki.

Ostatnio na neta trafił kolejny utwór, tym razem o jednym z jurorów x-factor: http://www.youtube.co...?v=P1yzlJuHCAg
Wczytywanie...