[ME3] Jaką klasą zagrasz w Mass Effect 3

Jaką klasą zagrasz w Mass Effect 3 przy pierwszym podejściu do gry?

Żołnierzem (4 głosy [25%])
Szpiegiem (2 głosy [12.5%])
Adeptem (3 głosy [18.75%])
Szturmowcem (5 głosów [31.25%])
Inżynierem (1 głos [6.25%])
Strażnikiem (1 głos [6.25%])
Witam wszystkich. Wiadomo, że już jutro jest oficjalna premiera trzeciej części Mass Effect. Widzieliście już trailery, graliście w demo a niektórzy z was pozamawiali preordery i tylko czekają albo już grają w ME3
Moje pytanie jest takie jak w powyższej ankiecie.Wybór powinien być uzasadniony, ale nie będę się was czepiał jeżeli go nie uzasadnicie. Zapraszam do wypowiadania się

Ja wybrałem klasę adepta, ponieważ miałem większy wachlarz mocy w poprzednich częściach i to jest mój strzał w ślepo mam nadzieję, że się nie zawiodę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Szturmowcem zaczynam to i szturmowcem kończę. Inne klasy do mnie nie przemawiały, za to 100%biotyk i 100%żołnierz robią zawsze za niezłe wsparcie.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Wczoraj zagrałem sobie szturmowcem i nie żałuję - gra się bardzo fajnie, podoba mi się zwłaszcza Nova. Kiedy przejdę całość wybiorę adepta.
Odpowiedz
Zapewne szpieg, lubie z dystansu walczyc, a gra szpiegiem mi to pozwala. Zolnierz jest dla ,nie 'zbyt' zolnierski. Taka chodzaca demolka.
Odpowiedz
Jako szturmowiec mam dostęp do snajperki i podniesienia (wcześniej adept). Klasy są przeorganizowane!
Odpowiedz
Żołnierz, moim zdaniem najlepsza klasa, choć wiele zależy od stylu gry.

Odpowiedz
Ja preferuję styl na ruskiego żołnierza, czyli "urraaaa! wpierioood!". Czasem jednak zamieniam to na wojnę pozycyjną rodem z I Wojny Światowej - zwłaszcza od momentu, gdy biegam z bronią, która ma małe magazynki i mały zapas amunicji ;p
Odpowiedz
Vanguard, czyli szturmowiec, jesli dobrze sie orientuje po polskiemu. Najlepsza klasa swiata, po prostu istnie cudne polaczenie zolnierza i adepta.
Odpowiedz
Żołnierz - zdecydowanie najlepsza klasa. Przynajmniej w single. W kooperacji (która nawiasem mówiąc jest świetna) gram adeptem, gdyż szybciej zabijam wrogów. Gdy gram żołnierzem to jak zwykle jakiś iny gracz rozwali mi przeciwnika zanim ja to zrobię.
Odpowiedz
Po zaimportowaniu zostaje klasa, więc zostaje Żołnierz.
Na maksymalnym level'u Żołnierz zmienia się w opancerzony czołg, jest silny, plus może nosić ciężkie bronie. Generalnie Żołnierzem można zrobić sieczkę na polu bitwy
Odpowiedz
A który level to ten maksymalny w ME3? Ja dobiłem do 55, a i tak nosiłem tylko karabin szturmowy, strzelbę i pistolet, co i tak dawało mi -80% do szybkości odnowienia mocy. I o jakiej ciężkiej broni mówisz? Jeśli masz na myśli to, co w ME2 było ciężką bronią, czyli granatnik, Cain czy inne takie, to tutaj i tak nie można z nimi chodzić, bo ich nie ma;p Chyba że w którejś misji wpadnie w ręce, jako broń potrzebna do jej ukończenia. W sumie szkoda, zawsze lubiłem poskakać z granatnikiem. Namiastkę tego poczułem, gdy biegałem z M-37 Falcon, ale to wciąż nie to samo;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dieter Bohlen dnia wtorek, 13 marca 2012, 08:32 napisał

Po zaimportowaniu zostaje klasa, więc zostaje Żołnierz.
Na maksymalnym level'u Żołnierz zmienia się w opancerzony czołg, jest silny, plus może nosić ciężkie bronie. Generalnie Żołnierzem można zrobić sieczkę na polu bitwy

To nie jest prawda, możesz wybrać na nowo klasę i twarz (choć możesz zachować stare)
Odpowiedz
Ja wybralem klase Inżyniera bo kocham hakowanie i wykorzystywanie zasobow przeciwnika przeciwko niemu samemu.
Choć jestem zawiedziany bo gram już 5 dni i nie spotkałem jeszcze ani jednego mecha
Odpowiedz
Zmieniłem swój głos w ankiecie i za pierwszym razem zagrałem szturmowcem. Nova i szarża robią chaos na polu bitwy. To jest dopiero ruski żołdak
Myślałem że nie będzie też fali uderzeniowej a tu taka niespodzianka

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A ja nie znoszę, gdy w drużynie jest jakiś Crazy Ivan szturmowiec, który sieje chaos, bo nie można sobie spokojnie postrzelać;p A, niestety, zdarzają się tacy samolubni:(

PS też zmieniłem głos. Kroganin strażnik z Paladynem w łapie i ulepszonymi na maksa granatami podnoszącymi jest uroczo srogi:)

PS 2 albo kroganin szturmowiec z Claymorem *_* albo kroganin żołnierz ze Strikerem.

Ach, kroganie <3
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 20:27 napisał

albo kroganin żołnierz ze Strikerem.



Mój faworyt <3
Odpowiedz
← Mass Effect

Jaką klasą zagrasz w Mass Effect 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...