[GIII] Community Story Project

Ten mod ma w dużym stopniu zmienić mechanikę gry Gothic 3. Ma dodać rozdziały. Będą też 3 ścieżki rozwoju czyli Asasyn , Najemnik orków , Paladyn. Po każdej stronie będzie do wyboru albo wojownik albo mag. Żebym miał pisać o zaletach to bym się nie wyrobił. Więc podam linki.http://pl.gothic.wiki..._Story_Project opis co ma dodawać CSP


http://page.g3csp.bpl...ed.de/?lang=en strona główna modyfikacji

W obu linkach można zobaczyć kilka screenów.
Odpowiedz
No proszę, fajna sprawa, spory team, to warto podkreślić 40 osób to już coś, sporo zmian i co ważne powrót do korzeni, po upadku Czasu Zapłaty (nad czym bardzo ubolewam), może się to okazać całkiem fajną sprawą.

Odpowiedz
Mod może być niezły. Świetny pomysł z tymi frakcjami, przyjaciółmi i rozdziałami. Ciekawe jak będą wyglądały ciemniejsze tekstury w lokacjach. Ja jestem pozytywnej myśli. Tylko mam nadzieję, że jacyś fani Gothica mod ten spolszczą.
Odpowiedz
Spolszczą na pewno. A ciemniejsze textury można zobaczyć na oficjalnej stronie w newsach z grudnia. Teraz plaża i pustynia wygląda jak należy. Bo w oryginalnym Gothic 3 strasznie ta pustynia była jaskrawa.
Odpowiedz
Racja tekstury dobrze dopracowane, w przeciwieństwie do oryginału, który był trochę zbyt cukierkowy.

Odpowiedz
Mam nadzieję że dodadzą trochę fajnych nowych zbroi , broni i questów. Oraz najważniejsze czarów. W Gothic 3 brakowało mi Przemiany w Trolla. Wtedy może gra Druidem nabrała by sensu. Jak na razie bardzo czekam na kolejne newsy. Do tej pory najbardziej spodobały mi się: Nowe ubrania dla Koczowników, teraz wyglądają prawie jak magowie wody, nowe pancerze Nordmarczyków(z głową wilka) i ten strój pirata też całkiem dobry.
Odpowiedz
← Gothic

Community Story Project - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...