Gra o Tron – nowe materiały z planu


Cały rok musimy czekać na premierę drugiego sezonu jednego z popularniejszych w tej chwili seriali, Gra o Tron. Na szczęście twórcy nie zostawiają nas bez niczego, co kilka dni do sieci trafiają nowe zdjęcia i filmiki z planu. Nie zmienia to jednak faktu, że oczekiwanie na 1 kwietnia się dłuży, a wydawanie nowych klipów zaostrza nasz apetyt.

Tym razem przygotowaliśmy dla was zdjęcie Xaro Xhoana Daxosa, które dopiero co pojawiło się w Internecie.

serial, klip, zdjęcia, gra o tron, martin, xaro xhoan daxos

I co o nim myślicie? Pasuje do tej roli?

Oczywiście to nie wszystko, bowiem wraz ze zdjęciem, pojawił się nowy filmik z planu, który prezentuję poniżej. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać nowego sezonu, a kiedy już wyjdzie, pozostaje nam tylko zamknąć się w domu, wywiesić zakaz rozmów w pokoju z telewizorem/komputerem i czadu!

Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Xaro wyglada jak raper rodem z LA..wogole obawiam sie ze drugi sezon bedzie duzo slabszy od poprzedniego..
Odpowiedz
Strój niczego sobie, ale reszta do postaci książkowej pasuje jak pięść do oka. Brakuj też charakterystycznego klejnotu na nosie, a najbardziej kole w oczy to, że facet jest czarny (Qarthańczycy w końcu znani byli z bladej skóry) Spałbym jednak spokojnie, bo Xaro to ewidentnie najgorszy wybór castingowy i jedyna poważna wtopa
Odpowiedz
Czy jedyna wtopa to nie wiem bo Stannis wygląda jak sprzedawca w monopolowym a Mellisandre jak przepita gwiazda paryskiego kabaretu..ale cóż,może faktycznie nie będzie aż tak zle,do kwietnia już tylko miesiąc z kawałkiem więc zobaczymy..
Odpowiedz
Stannis - rozczarowanie. Uwielbiam tę postać. To powinien być taki wredny drań, wyglądać jak badass i tak brzmieć, a tu cienias bez osobowości. Przynajmniej wg tego co pokazuje ten fragment. Zawsze bardziej go sobie wyobrażałem jak pomieszanie Eddarda, Tywina i odrobiny Roberta, a tu takie coś. Zobaczymy.

I serio czarny Xaro? Ta poprawność polityczna. Zupełnie jak czarny Nick Fury i Kingpin : )

Cholerka : D Myślałem, że prezentowany jest tu inny filmik. Miałem na myśli ten - http://www.youtube.co...&v=cNLc5Nf9YxA , a Daenerys jest jak zwykle dla mnie kawałem tępej... mhm ; )
Odpowiedz

Cytat

Cholerka : D Myślałem, że prezentowany jest tu inny filmik.


Cierpliwie czekamy na wersje HD, a nie nagraną zdezelowaną golarką elektryczną - wtedy skrobnie się newsa
Odpowiedz
← Nowości

Gra o Tron – nowe materiały z planu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...