"Transformers 4" w 2014 roku


To już oficjalne. 29 czerwca 2014 roku do amerykańskich kin trafi czwarta część "Transformersów" w reżyserii Michaela Baya. Szczegóły fabuły nie są na razie znane, co nie zmienia faktu, że po tej informacji wielu fanów samochodo-robotów będzie z wytęsknieniem wyczekiwało dnia premiery.

transformers 4

Sama nie wiem, jak podejść do "Transformers 4". W zeszłym roku byłam na części trzeciej i nie będę ukrywać, że się zawiodłam i boję się, iż ponownie doznam tego uczucia.

Kto jest fanem filmów z serii "Transformers" ręka do góry!

Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Odpowiedz
Trzecia część nie zawiodła chyba ze względu na fabułę? To ma być tylko akcja i efekty specjalne, taka prawda ; p
Odpowiedz
Yup. Ja oglądam Transformers tylko dla akcji i efektów specjalnych, więc jestem zadowolony, iż ukaże się kolejna część.

Odpowiedz
Tokar - epic. Is this a Bazinga?

Szczerze mowiac - CIESZE SIE JAK NIE WIEM. Najlepsza walentynka swiata.
Odpowiedz
Trójka była kiepsa (żeby się nie wyrazić grzeczniej, że ssała), więc po czwórce niewiele się spodziewam. Pal licho fabułę, nawet akcja była kiepska.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Mi z Transformersów bodobała sie tylko jedynka.Pozostałe dwa filmy były żałosne,i niczego wiecej sie nie spodziewam po 4, w końcu to Michel Bay,człowiek który potrafił sprawic by wielkie transformujące się roboty,które niszczą siebie nawzajem i wszystko dookoła,były przeraźliwie nudne:/
Odpowiedz
← Nowości

"Transformers 4" w 2014 roku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...